Visi raksti

Auto

Neparastākie gadījumi, par kuriem Swedbank izmaksāta apdrošināšanas atlīdzība

Swedbank apkopotie dati par apdrošināšanas atlīdzību pieteikumiem rāda, ka bojājumus mantai un arī pašu veselībai var gūt grūti iedomājamās dzīves situācijās.

Latvijas dāmas izvēlas jaudīgus un praktiskus auto

Sievietei ikvienā dzīves posmā ir nepieciešams tā brīža vajadzībām atbilstošs auto, tāpēc auto izvēli nosaka ne tikai dizains, bet arī mašīnas ietilpība, jauda, ekonomiskums un komplektācija.

Nozagtā velosipēda vietā – jauns

Daniels, pēc bankas prasības noslēdzot tikko iegādātā mājokļa un iedzīves apdrošināšanas līgumu, nemaz nenojauta, ka jau visai drīz šis darījums no tīras formalitātes pārvērtīsies par patīkamu un finansiāli izdevīgu.

Jauns auto? Motivācijas pedālis grīdā

Personīgā finanšu konsultante Ija Rutkovska pēc patīkami pavadītas nedēļas nogales ar pilnīgi jaunu „Toyota Auris Touring Sport” neslēpj sajūsmu: „Vienā vārdā varu apzīmēt visas izjūtas, braucot ar šo mašīnu: žilbinoši!

Auto kredīts – ātrs un ērts risinājums

Tieši pirms vasaras saulgriežiem Swedbank kliente Liene Lapsiņa, izmantojot bankas piedāvātā kredīta priekšrocības, tika pie sava sapņu auto.

Kā samazināt auto izmaksas

Swedbank Privātpersonu finanšu institūta veiktā aptauja liecina, ka 68% Latvijas mājsaimniecību ir vismaz viena automašīna.