Tēmas Tēmas

Tēmas

Pusnakts atceltais reiss jeb negaidītās piezīmes ģimenes ceļojumā

Ceļojumi ar bērniem ir piedzīvojumiem un jauniem iespaidiem bagāti, tomēr pat vislabāk izplānotā braucienā var atgadīties pavisam neparedzēti notikumi.

Kā atsākt skriešanas sezonu, nenodarot pāri savai veselībai?

Siltie vasaras rīti tā vien aicina izvilkt no skapja savus skriešanas apavus un izmest kādu līkumu tuvējā apkaimē, taču nepārdomāti treniņi un pārlieku liela slodze var novest pie veselības problēmām.

Eiropas festivālu ceļvedis 2023. gada vasarai – dažādu mūzikas un mākslas žanru cienītājiem

Vasara daudziem no mums nav iedomājama bez mūzikas un mākslas pasākumiem, tāpēc lieliski, ja sen kāroto ceļojumu vari apvienot ar neatkārtojamu pieredzi kādā festivālā.

Vasaras piedzīvojumu galamērķi ģimenes brīvdienām Latvijā, Lietuvā un Igaunijā

Ja šķiet, ka Latvijā un kaimiņvalstīs jau viss ir redzēts un piedzīvots, uzzini par vēl nebijušiem galamērķiem tavām ģimenes brīvdienām Baltijā.

Ko tiešsaistē mācās kvantu fizikas profesors Mārcis Auziņš?

Šodienas pasaulē mācīšanās formas un iespējas ir teju neierobežotas.

Baiba Moļņika: “Ir jāvirzās no zināšanu un prasmju apgūšanas uz to radīšanu”

Mācīties mācīties, izprast sevi un ieraudzīt savu vietu pasaulē ir ilgtspējīgas izglītības pamats.

Katrīne Judovica: “Dzīve nav gluds lielceļš. Kā atrast sevi lielajā kartē?”

“Iekritieni”, spēja ieraudzīt sevi un drosme mainīties. Kur ir mana īstā vieta? Spēja ieraudzīt savu aicinājumu ir viens, bet drosme pieņemt lēmumu kaut ko savā dzīvē mainīt – pavisam kas cits.

Katram ir tiesības meklēt īsto ceļu dzīvē: galvenās atziņas iedvesmas konferencē “Zinātgriba”

Lai iedvesmotu turpināt mācīties arī ārpus formālās izglītības sistēmas, 29. martā tika aizvadīta konference "Zinātgriba". Apkopojam ekspertu atziņas, kas iedvesmoja skatītājus gan klātienē, gan tiešraidē.

Mārcis Auziņš: vislabākais detektīvromāns – zināšanas, ko sniedz pasaule

Cilvēkos mīt zinātgriba, un mēs mācāmies ne tikai tāpēc, lai iemācītos faktus, bet arī lai saprastu lietas – to, kā funkcionē pasaule un sabiedrība, kā veidojas likumsakarības.

Kalkulatori

Darba algas kalkulators

Swedbank Finanšu institūts sadarbībā ar Finanšu ministriju izstrādājis kalkulatoru, kas iedzīvotājiem ļauj aprēķināt darbaspēka nodokļu izmaiņu ietekmi uz savu darba algu.

Bērna un vecāku pabalsta kalkulators

Pabalstu kalkulators palīdzēs jaunajiem un topošajiem vecākiem aprēķināt ar bērna gaidīšanu, piedzimšanu un audzināšanu saistītos valsts pabalstus.

Finanšu veselības rīks

Swedbank Finanšu institūts izstrādājis rīku ģimenes finanšu veselības novērtēšanai, kas palīdz vienkopus saskatīt veselīgās un pilnveidojamās jomas, kā arī dod ieteikumus finanšu situācijas uzlabojumiem.

Bezdarbnieka pabalsta kalkulators

Lai palīdzētu saplānot personīgo budžetu darba zaudēšanas gadījumā, esam izstrādājuši bezdarbnieka pabalsta kalkulatoru, kas veic aprēķinus par pabalsta apmēru.

Aptauja

Ja Tev pēkšņi rastos lieli neparedzēti finansiāli zaudējumi, kādā veidā Tu ar tiem tiktu galā?

Populārākie