Visi raksti

Karjera

Pieci paņēmieni, kā sevi motivēt mācībām

Jauniešu akadēmijas „Pacelt pasauli” dibinātāja un vadītāja Dace Briede-Zālīte skaidro, kā uzvarēt cīņā ar gribasspēka trūkumu un motivēt sevi mācīties.

Slaveni cilvēki, kas uzdrošinājušies mainīt savu dzīvi

„Tavs laiks nav neizsmeļams, tāpēc neiztērē to, dzīvojot kāda cita dzīvi. Neļauj citu viedoklim noslīcināt tavas domas un tavu iekšējo balsi. Bet svarīgākais – atrodi drosmi sekot savai sirdij un intuīcijai.”

Kā panākt, lai bērns lasa grāmatas

Kā tikt galā ar problēmu, ka mūsdienu jaunatne nelasa grāmatas, iesaka Ance Jaks, „Iespējamās misijas” latviešu valodas un literatūras skolotāja Ozolnieku vidusskolā.

Vaļasprieks, kas kļūst par ģimenes biznesu

Jāpiekrīt teicienam – atrodi darbu, kas vienlaikus ir arī tavs hobijs, un tev nekad nebūs jāiet uz darbu. Pasaulē netrūkst cilvēku, kas veiksmīgi spējuši savu hobiju pārvērst biznesā, tā nopelnot pat miljonus.

Par uzņēmēju kļūst, nevis piedzimst

Iespējams, arī tu ik pa brīdim iedāmājies, kā būtu sākt savu biznesu! Konsultāciju firma „Intellego” piedāvā iepazīties ar tām īpašībām, kas biežāk piemīt veiksmīgam uzņēmējam.

Intelekta treniņi un izklaide

Kad skolas un dzīves obligātās pamatpatiesības apgūtas, cilvēka paša ziņā ir izvēlēties, cik intensīvi likt darboties pelēkajām smadzeņu šūnām.

Aptauja

Kas, tavuprāt, ir tavas finanšu veselības vājākā vieta?

Interesē darbs bankā?

Noderīgu informāciju un pieejamās vakances atradīsi šeit.