Visi raksti

Karjera

Pelnītprieka stāsts - piejūras kempings „Allnature”

Ieva Lāce ikdienā ir pasākumu producente Rīgā, tomēr lielu vasaras daļu un brīvdienas viņa velta savam pelnītpriekam — piejūras kempingam „Allnature”.

Mācības senioriem – daudz lielisku iespēju

Viena no burvīgākajām pensijas gadu lietām ir tā, ka beidzot var darīt visu, kam kādreiz neatlika laika, – dziedāt, dejot, aust, vērot putnus vai sacerēt pasakas.

Kā panākt, lai bērns lasa grāmatas

Kā tikt galā ar problēmu, ka mūsdienu jaunatne nelasa grāmatas, iesaka Ance Jaks, „Iespējamās misijas” latviešu valodas un literatūras skolotāja Ozolnieku vidusskolā.

Vaļasprieks, kas kļūst par ģimenes biznesu

Jāpiekrīt teicienam – atrodi darbu, kas vienlaikus ir arī tavs hobijs, un tev nekad nebūs jāiet uz darbu. Pasaulē netrūkst cilvēku, kas veiksmīgi spējuši savu hobiju pārvērst biznesā, tā nopelnot pat miljonus.

Latvian Lights sveces – latvisks suvenīrs ar unikālu ideju

Kā rāda Swedbank Finanšu institūta veiktā pētījuma dati, galvenais stimuls, kas cilvēkus rosina izmantot savas zināšanas un prasmes ārpus pamatdarba laika, ir iespēja gūt papildu ienākumus.

Par uzņēmēju kļūst, nevis piedzimst

Iespējams, arī tu ik pa brīdim iedāmājies, kā būtu sākt savu biznesu! Konsultāciju firma „Intellego” piedāvā iepazīties ar tām īpašībām, kas biežāk piemīt veiksmīgam uzņēmējam.

Aptauja

Vai Tu zini, kas ir Krājrīks?

Noderīgas saites

Interesē darbs bankā?

Atstāj savu kontaktinformāciju, mēs
sazināsimies ar tevi!

Par karjeras sadaļas ierosinājumiem raksti uz