Visi raksti

Karjera

Vegānisks uzturs - no ikdienas ieradumu maiņas līdz biznesam

Cilvēki arvien vairāk atturas no gaļas un citu dzīvnieku izcelsmes produktu lietošanas un pievēršas augu valsts uzturam un veselīgam dzīvesveidam kopumā.

No tiesību zinātnes līdz psiholoģijai: cik reāli ir mainīt profesiju uzreiz pēc izlaiduma?

Jau četrus gadus mācies, bet saprati, ka īsti “nebūs” un vēlies nākotni saistīt ar citu jomu? Kā pareizāk rīkoties, lai bez nožēlas dotos citā virzienā?

Uzņēmuma dibināšana – pastaiga parkā vai neiespējamā misija?

Pēc lēmuma kļūt par priekšnieku pašam sev un veidot savu uzņēmumu nākamā svarīgā fāze, tiecoties pēc sapņa, ir uzņēmuma dibināšana. Uzzini, vai tas patiešām ir tik sarežģīti, kā šķiet!

Ceļš no algota darbinieka par darba devēju pašam sev

Visticamāk, katru no mums reiz aizrāvis sapnis par to, kā būtu nestrādāt citam, bet pašam noteikt savu darba grafiku. Uzzini, kāds ir ceļš, lai no algota darbinieka kļūtu par darba devēju!

Kā atrast laiku mācībām un pašizaugsmei?

Kā ikdienas skrējienā, kad tik daudziem ir zudis līdzsvars starp darba un privāto dzīvi, atrast laiku personīgajai un profesionālajai izaugsmei?

Kā atrast mērķauditoriju savam mazajam biznesam?

Pārvēršot hobiju par savu mazo biznesu, pirmais solis ir produkta vai pakalpojuma izlološana. Kad tas ir paveikts, var ķerties klāt pie pārdošanas. Kā atrast pircēju? Definējot precīzu mērķauditoriju!

Interesē darbs bankā?

Noderīgu informāciju un pieejamās vakances atradīsi šeit.