Visi raksti

Karjera

Moderna 21. gs. izglītība: kādas prasmes mūsu bērniem būs nepieciešamas nākotnē?

Piedāvājam A. Landsbergienes pieredzē un mūsdienu sabiedrības attīstības tendencēs balstītās pārdomas par 7 prasmēm, kas mūsu bērniem būs nepieciešamas nākotnē pašreizējo skolas standartizēto testu un atzīmju vietā.

Līderisma guru Robins Šarma iedvesmo miljonus

Swedbank iepazīstina ar līderisma guru Robinu Šarmu, kura bestsellers „Mūks, kurš pārdeva savu Ferrari” spējis iedvesmot miljoniem cilvēku visā pasaulē.

Pieci praktiski ieteikumi, lai sasniegtu mērķus

Mums katram ir lielāki un mazāki sapņi, mērķi, ko gribam sasniegt, plāni, ko vēlamies īstenot. Tomēr ne vienmēr viss izdodas, kā iecerēts. Kāpēc? Izrādās – sapņot un definēt mērķus arī ir jāmāk!

Pieci paņēmieni, kā sevi motivēt mācībām

Jauniešu akadēmijas „Pacelt pasauli” dibinātāja un vadītāja Dace Briede-Zālīte skaidro, kā uzvarēt cīņā ar gribasspēka trūkumu un motivēt sevi mācīties.

Slaveni cilvēki, kas uzdrošinājušies mainīt savu dzīvi

„Tavs laiks nav neizsmeļams, tāpēc neiztērē to, dzīvojot kāda cita dzīvi. Neļauj citu viedoklim noslīcināt tavas domas un tavu iekšējo balsi. Bet svarīgākais – atrodi drosmi sekot savai sirdij un intuīcijai.”

Kā panākt, lai bērns lasa grāmatas

Kā tikt galā ar problēmu, ka mūsdienu jaunatne nelasa grāmatas, iesaka Ance Jaks, „Iespējamās misijas” latviešu valodas un literatūras skolotāja Ozolnieku vidusskolā.

Interesē darbs bankā?

Noderīgu informāciju un pieejamās vakances atradīsi šeit.