Visi raksti

Karjera

Līderisma guru Robins Šarma iedvesmo miljonus

Swedbank iepazīstina ar līderisma guru Robinu Šarmu, kura bestsellers „Mūks, kurš pārdeva savu Ferrari” spējis iedvesmot miljoniem cilvēku visā pasaulē.

Seši praktiski ieteikumi, lai sasniegtu mērķus

Mums katram ir lielāki un mazāki sapņi, mērķi, ko gribam sasniegt, plāni, ko vēlamies īstenot. Tomēr ne vienmēr viss izdodas, kā iecerēts. Kāpēc? Izrādās – sapņot un definēt mērķus arī ir jāmāk!

Par labāku izglītību mūsu bērniem

Izglītībai ir liela loma gan katra bērna dzīvē, gan sabiedrības attīstībā un izaugsmē kopumā. Savukārt jebkura izglītības sistēma ir tik laba, cik labi ir skolotāji.

Izglītība palīdz kļūt laimīgākam

Swedbank veiktais Latvijas vērtību pētījums apliecinājis kādu ievērības cienīgu sakarību: jo cilvēks izglītotāks, jo viņš jūtas laimīgāks. Mūsdienu pasaulē kļūt laimīgam, proti – izglītotam, ir kļuvis pavisam vienkārši.

Pieci paņēmieni, kā sevi motivēt mācībām

Jauniešu akadēmijas „Pacelt pasauli” dibinātāja un vadītāja Dace Briede-Zālīte skaidro, kā uzvarēt cīņā ar gribasspēka trūkumu un motivēt sevi mācīties.

Slaveni cilvēki, kas uzdrošinājušies mainīt savu dzīvi

„Tavs laiks nav neizsmeļams, tāpēc neiztērē to, dzīvojot kāda cita dzīvi. Neļauj citu viedoklim noslīcināt tavas domas un tavu iekšējo balsi. Bet svarīgākais – atrodi drosmi sekot savai sirdij un intuīcijai.”

Noderīgas saites

Interesē darbs bankā?

Atstāj savu kontaktinformāciju, mēs
sazināsimies ar tevi!

Par karjeras sadaļas ierosinājumiem raksti uz