Visi raksti

Māja

Padomi ģimenes finanšu pārskatīšanai pandēmijas laikā

Pandēmija liek mums saskarties ar vēl nepieredzētiem apstākļiem, kad daudzi sāk strādāt attālināti, skolēni un bērnudārznieki paliek mājās, socializēšanās samazināta līdz minimumam.

Kas ir kredītbrīvdienas un kādos gadījumos tās izmantojamas?

Ja esi nonācis situācijā, kad ir grūtības atmaksāt kredītu par mājokli, auto vai ko citu, vari pieteikties kredītbrīvdienām internetbankā. Svarīgi – jo ātrāk rīkosies, jo vieglāk būs atrast piemērotāko risinājumu.

Ko šobrīd bankai jautā klienti? Ieskaties – varbūt noderēs arī tev

Pēdējo dienu situācija valstī aktualizējusi arī jautājumus par finanšu lietām – gan to pieejamību ikdienā, gan ilgtermiņa risinājumu nākotni.

Kas ir energoefektīvs mājoklis?

Mājokļa izmaksas Latvijas ģimeņu budžetā veido nozīmīgu daļu, tāpēc arvien būtiskāks kļūst jautājums par mājokļu energoefektivitātes uzlabošanu, lai ietaupītu ne tikai finanšu resursus, bet arī mazinātu ietekmi uz vidi.

Video: ko mājokļu tirgus liecina par ekonomiku?

Šajā Swedbank mājokļu sarunu epizodē aicinājām pievienoties Swedbank galveno ekonomisti Latvijā, Līvu Zorgenfreiju, lai noskaidrotu, ko situācija mājokļu tirgū liecina par ekonomiku. Kādas ir tavas prognozes?

Praktiski padomi, kā pasargāt mājokli no ugunsnelaimes

Ugunsgrēks mājoklī ir viens no postošākajiem nelaimes gadījumiem, kas būtiski ietekmē ģimenes budžetu, bet sliktākajā gadījumā rada veselības sarežģījumus pašiem mājiniekiem.

Aptauja

Kā Tu pavadi pēdējās nedēļas, kopš valstī izsludināta ārkārtas situācija?