Māja

5 aktuālās interjera tendences 2017. gadā

Pavasaris ir piemērotākais laiks mājokļa ģenerāltīrīšanai un interjera atsvaidzināšanai. Iedvesmojoties no ELLE DECOR, esam apkopojuši piecas aktuālas interjera labiekārtošanas tendences 2017. gadā.

Dzīvespriecīgi zaļais

Par 2017. gada interjera modes krāsu izvēlēts pavasara koši zaļais – aizkari, mēbeles, paklāji, interjera aksesuāri, istabas augi… Koši zaļo var izmantot kā akcentu, un, nomainot kaut vienu elementu, telpā ienāks pavisam cita noskaņa. Vari izvēlēties zaļo kā dominējošo krāsu, ļaujot ieplūst telpā enerģijai, vitalitātei un dzīvespriekam.

Tauriņi

Tauriņus kā interjera atsvaidzinošu elementu vari izmantot gan viesistabā, gan guļamistabā, gan arī darba telpā. Tauriņi interjera pasaulē vairs netiek uzskatīti par kaut ko bērnišķīgu un tikai bērnu istabām piemērotu, tie ienes mājoklī eleganci un aktīvu enerģiju. Tauriņi – tā ir pārliecinātas un radošas personības izvēle. Turklāt, ja telpā vēlies ieviest jaunu akcentu, pietiek ar vienas sienas tapešu nomaiņu vai apgleznošanu, kas ir lieliska metode, kā ar nelielu darbu panākt ievērojamu rezultātu.

Lielpilsētas eksotika

Straujam un dinamiskam dzīves ritmam piestāv askētiski un eleganti elementi interjerā. Par vienu no dominējošām modes tendencēm 2017. gada interjerā izvirzās lielpilsētu (piemēram, Mičiganas, Detroitas, Ņujorkas, Parīzes utt.) skati. Protams, tiem jābūt iespaidīga apjoma – lielformāta gleznām, fotogrāfijām, kanvām. Atturīgums un distance, kas apvienota ar brīvu vietu jaunām idejām un iedvesmai.

Mākslīgās apdares

Ne tikai lētāk, bet arī ātrāk un stilīgāk! Mākslīgais koks, kas izskatās kā īsts, priekšnama interjerā, mākslīgais kvarcs vai marmors vannas istabā vai virtuvē. Mākslīgās apdares interjera modes tendencēs šobrīd piedzīvo īstu uzvaras gājienu.

Klasika – jūras tumši zilais

Tieši navy zilais ir jaunā klasika. Ideāli piemērots tonis virtuves interjera atsvaidzināšanai, kabinetam vai biroja telpām. Krāsas izcilā īpašība – jūras tumši zilais saskan ar jebkuru citu krāsu interjerā un atšķirībā no melnā nerada nospiedošu sajūtu. Telpa, kuras interjerā ietverts piesātināts jūras zilais, raisa vēlmi darboties.

Pavasara tuvošanās tevi ir noskaņojusi pārmaiņām, bet ideju īstenošanai pietrūkst pavisam nedaudz? Vari izmēģināt iespēju pieteikties patēriņa kredītam viedtālrunī un saņemt aizdevumu 20 minūšu laikā, arī esot jau veikalā.

Ja domas par jaunu mājokli arvien biežāk nāk prātā, tad piesakies konsultācijai par mājokļa kredītu Swedbank internetbankā!

Aizņemies atbildīgi, izvērtējot iespējas atmaksāt aizdevumu.