Visi raksti

Māja

Lustras krīt ne tikai prezidenta pilī…

Nepatīkami, bet fakts – no mazākiem vai lielākiem iedzīves zaudējumiem nav pasargāts neviens. Tāpēc labi apzināties, ka mājokļa apdrošināšana aizsargā arī sadzīves tehniku, mēbeles un pat bērnu ratiņus.

Pieci lielākie grābekļi, uz kuriem var uzkāpt, pērkot vai būvējot savu māju

Māju visbiežāk ceļ reizi mūžā, un reti kurš jau pirmajā reizē šajā jautājumā ir eksperts. Te apkopoti pieci lielākie grābekļi, uz kuriem var uzkāpt, pērkot vai būvējot savu māju.

Vai tiešām katram bērnam vajag savu istabu?

Vasara ir remontu laiks, kad itin bieži savu istabu vai vismaz nodalītu rotaļu stūrīti gribas iekārtot vai pārkārtot arī bērniem. Cik liela dzīves telpa nepieciešama bērnam dažādos vecumos?

Biežākie iemesli, kāpēc atsaka mājokļa kredītu

Par savu dzīvokli vai privātmāju sapņo daudzi, taču ne visiem vēlmes sakrīt ar iespējām. Kādi ir biežākie iemesli, kas traucē realizēt sapni par savu mājokli?

Septiņas lielākās muļķības mobilo telefonu lietošanā

Mobilais telefons tevi pazīst daudz labāk nekā tavi draugi, radi, sieva vai vīrs! Tas vienlaikus ir gan tavs uzticamākais, gan arī bīstamākais draugs.

Pēc ugunsgrēka sapratu, ka esmu dzimusi laimes krekliņā

Jelgavniece Anita saka, ka esot dzimusi laimes krekliņā – nepilnu dienu pēc tam, kad stājās spēkā noslēgtais apdrošināšanas līgums, kaimiņu dzīvoklī izcēlās liels ugunsgrēks, kurā cieta arī viņas īpašums.