Visi raksti

Māja

Vienpadsmit labas idejas mājīgai bērnistabai

Dažkārt nav pat jāveic pārbūve, bet pietiek tikai nomainīt bērnistabas aizkarus, uzlikt jaunu paklāju un dažus dizaina elementus, lai istaba iegūtu pilnīgi jaunu skatu!

Ko noteikti vajadzētu ņemt vērā, izīrējot dzīvokli?

Kas jāņem vērā, lai dzīvokļa izīrēšana būtu drošs un likumīgs ienākumu avots, nevis kreņķi un galvassāpes. Konsultē Kristīne Dubane, Ober Haus Dzīvojamo platību nodaļas vadītāja.

Lustras krīt ne tikai prezidenta pilī…

Nepatīkami, bet fakts – no mazākiem vai lielākiem iedzīves zaudējumiem nav pasargāts neviens. Tāpēc labi apzināties, ka mājokļa apdrošināšana aizsargā arī sadzīves tehniku, mēbeles un pat bērnu ratiņus.

Pieci lielākie grābekļi, uz kuriem var uzkāpt, pērkot vai būvējot savu māju

Māju visbiežāk ceļ reizi mūžā, un reti kurš jau pirmajā reizē šajā jautājumā ir eksperts. Te apkopoti pieci lielākie grābekļi, uz kuriem var uzkāpt, pērkot vai būvējot savu māju.

Vai tiešām katram bērnam vajag savu istabu?

Vasara ir remontu laiks, kad itin bieži savu istabu vai vismaz nodalītu rotaļu stūrīti gribas iekārtot vai pārkārtot arī bērniem. Cik liela dzīves telpa nepieciešama bērnam dažādos vecumos?

Biežākie iemesli, kāpēc atsaka mājokļa kredītu

Par savu dzīvokli vai privātmāju sapņo daudzi, taču ne visiem vēlmes sakrīt ar iespējām. Kādi ir biežākie iemesli, kas traucē realizēt sapni par savu mājokli?

Aptauja

Ko Tu šobrīd visvairāk gribētu pajautāt bankai?