Visi raksti

Māja

Biežākie iemesli, kāpēc atsaka mājokļa kredītu

Par savu dzīvokli vai privātmāju sapņo daudzi, taču ne visiem vēlmes sakrīt ar iespējām. Kādi ir biežākie iemesli, kas traucē realizēt sapni par savu mājokli?

Septiņas lielākās muļķības mobilo telefonu lietošanā

Mobilais telefons tevi pazīst daudz labāk nekā tavi draugi, radi, sieva vai vīrs! Tas vienlaikus ir gan tavs uzticamākais, gan arī bīstamākais draugs.

Pēc ugunsgrēka sapratu, ka esmu dzimusi laimes krekliņā

Jelgavniece Anita saka, ka esot dzimusi laimes krekliņā – nepilnu dienu pēc tam, kad stājās spēkā noslēgtais apdrošināšanas līgums, kaimiņu dzīvoklī izcēlās liels ugunsgrēks, kurā cieta arī viņas īpašums.

Ja nebūtu apdrošināšanas, būtu grūti veikt kredītmaksājumus

“Ja vien es būtu zinājis, ka ir tāda bezdarba apdrošināšana,” saka Andis Vaļģis (53), kurš vairāk nekā gadu bija palicis bez darba un šajā laikā knapi spējis galus savilkt kopā, lai nomaksātu mājas hipotekāro kredītu.

Labas idejas jūsu dārzam: Ilmāra Graudiņa ieteikumi

Dārzkopis Ilmārs Graudiņš sniedz padomus gudrai saimniekošani savā zemītē, jo dārzs cilvēkam ir kā saruna ar dabu, vieta, kur atpūsties, ieguldīt rūpes un priecāties par to augļiem.

Nozagtā velosipēda vietā – jauns

Daniels, pēc bankas prasības noslēdzot tikko iegādātā mājokļa un iedzīves apdrošināšanas līgumu, nemaz nenojauta, ka jau visai drīz šis darījums no tīras formalitātes pārvērtīsies par patīkamu un finansiāli izdevīgu.