Visi raksti

Māja

Kāpēc apdrošināt mājokli un tā iedzīvi? Pieredzē dalās sešu bērnu ģimene

Kad bērns ar akmentiņu bija “pazīmējis” pa mašīnu, tāpat kā to darīja uz bruģa, sapratām, ka nepieciešams apdrošināt mājokli.

No šoka līdz pieņemšanai jeb kā justies normāli ārkārtas situācijā?

Ko darīt, ja bērns neklausa un negrib vairs mācīties? Tādus jautājumus sev uzdod daudzi vecāki.  Īpaši tagad, kad Covid-19 krīzes laikā ģimenes ikdienā pavada kopā daudz vairāk laika nekā līdz šim.

VIDEO: Mājokļa apdrošināšana – atbalsts, lai izvairītos no liekām galvassāpēm

Mājoklis nenozīmē tikai jumtu virs galvas. Tas ir kas vairāk – tā ir telpa mūsu ikdienas priekiem, kulinārijas eksperimentiem, pašizpausmei, kaimiņu būšanai, brīvībai. Tā ir vieta, kur vienmēr ir vēlme atgriezties.

Kā samazināt nākamo elektrības rēķinu?

Visai ģimenei pastāvīgi esot mājās un veicot gan darba pienākumus, gan mācoties un izklaidējoties, elektrības rēķins var nemanāmi, bet būtiski pieaugt.

Praktiski padomi, kā pasargāt mājokli no ugunsnelaimes

Ugunsgrēks mājoklī ir viens no postošākajiem nelaimes gadījumiem. Diemžēl Swedbank apdrošināšanas statistika rāda, ka pēdējo nedēļu laikā šādu gadījumu skaits ir pieaudzis.

COVID-19: ko šobrīd vērts zināt potenciālajiem hipotekārā kredīta ņēmējiem?

Lai arī pandēmija un to pavadošā neskaidrība ir likusi daudziem atlikt ieceri par īpašuma iegādi, tomēr darījumi arvien notiek, un cilvēki vēlas saprast savas iespējas aizņemties.

Aptauja

Vai biometriskā autentifikācija telefonā jau ir sabiedrotais tavās ikdienas gaitās?