Visi raksti

Māja

Bērniem problēmas ar naudu – kā tās risināt?

Nauda no gaisa nekrīt un kokos neaug – tā vecāki nereti atbild bērniem, kad viņi pieprasa jaunas mantas vai saldumus. Kā gudri veicināt bērnu izpratni par naudu?

Arhitekta Gata Didrihsona padomi mājokļa iegādē

Kam pievērst uzmanību, iegādājoties mājokli? Ar vērtīgiem padomiem dalās arhitekts Gatis Didrihsons, kura birojs Didrihsons Arhitekti ir izstrādājis vairāku dzīvojamo māju projektus Rīgā un tās apkārtnē.

Latviešu pieredze Airbnb jeb kā pārvērst brīvu istabu peļņas avotā

Pasaules apceļotāju iecienītajā servisā Airbnb arvien plašāks ir mājokļu un telpu piedāvājums arī Latvijā. Kā tajā iekļūt, un vai tas ir izdevīgi?

Kas patlaban pērk dzīvokļus Latvijā?

Apmēram 70 kvadrātmetru liels trīsistabu dzīvoklis jaunajā projektā, kredītmaksājums mazliet zem 400 eiro mēnesī, pircējs aptuveni 30 gadu vecs ar stabilu pamatu profesionālajā karjerā un labiem ienākumiem.

Sabīnes un Andra pieredze: Grūtākais nav saņemt kredītu, bet izvēlēties dzīvokli

Kredīta noformēšana ir tik ātra un ērta, ka daudz grūtāk ir pieņemt lēmumu un atrast piemērotu dzīvokli, tā saka EHR grupas projektu vadītāja Sabīne Špica (26 gadi).

Ekoremonts atmaksāsies

Vasara ir biežākais remontu laiks, taču, rūpējoties par jaunu izskatu mājoklim, svarīgi pievērst uzmanību, lai izmantotie materiāli būtu ne vien skaisti, bet arī mūsu veselībai draudzīgi.