Visi raksti

Māja

Video: Ekspertu saruna − kā uzbūvēt savu māju?

Apsver domu būvēt privātmāju? Lieliska iespēja uzzināt vērtīgus padomus un atbildes uz aktuālākajiem jautājumiem, kā piemēram, ar ko sākt, plānojot būvniecību, kādus resursus izvēlēties un ko ņemt vērā, veidojot tāmi.

Kāds ir ilgtspējīgs apgaismojums mājai un kādu ietaupījumu sniedz?

Gaismai ikdienā ir būtiska nozīme – tā ietekmē mūsu pašsajūtu, darba spējas. Pareizi izvēlēts apgaismojums spēj sniegt ne tikai vajadzīgās sajūtas, bet arī būtiski ietaupīt elektroenerģiju un mazināt ietekmi uz vidi.

Dzīve energoefektīvā mājā – kādi ir praktiskie ieguvumi?

Nereti, būvējot vai iegādājoties mājokli, primāri domājam patīk/ nepatīk kategorijās, taču neaizdomājamies par ēkas ikmēneša uzturēšanas izmaksām un to, kā tās samazināt.

Kas ir energoefektīvs mājoklis?

Mājokļa izmaksas Latvijas ģimeņu budžetā veido nozīmīgu daļu, tāpēc arvien būtiskāks kļūst jautājums par mājokļu energoefektivitātes uzlabošanu, lai ietaupītu ne tikai finanšu resursus, bet arī mazinātu ietekmi uz vidi.

Piecas vērtīgas interneta platformas vecākiem un pedagogiem

Patīk mums tas vai nē, liela daļa dzīves un tostarp arī mācīšanās un brīvā laika pavadīšana šobrīd notiek interneta vidē.

Īstais laiks kapsulas garderobei. Lūk, kāpēc!

Lielie apģērbu kalni mūsu skapjos atspoguļojas ne tikai bankas konta atlikumā, bet arī tajā, kā jūtamies. Tāpēc arvien vairāk dzirdam par kapsulas garderobi.

Aptauja

Vai tuvākajā laikā plāno pārvākties?