Visi raksti

Nauda

10 veidi, kā internetbanka var aizstāt filiāles apmeklējumu

Vai zināji, ka gandrīz visus bankas pakalpojumus var saņemt Swedbank internetbankā vai mobilajā lietotnē? Piedāvājam ikdienā noderīgāko lietu Top 10, kas palīdzēs ietaupīt laiku un izvairīties no gājiena uz filiāli.

Kā pasargāt sevi no krāpniekiem internetā

77% Latvijas iedzīvotāju ir personiski saskārušies ar krāpniecības mēģinājumiem telefoniski, e-pastā vai sociālajos tīklos.

Sakrāt kāzām vairāk nekā 6000 Eur: Undijas un Kaspara pieredze

Mēs ar Kasparu pazīstam viens otru jau teju 9 gadus. Apprecējāmies pirms gada, taču precības sākām plānot pirms trim. Mēs esam īsteni sapņotāji un plānotāji, tādēļ padalīšos, kā noorganizējām savas sapņu kāzas!

Sargā veselību un izvēlies bankas digitālos risinājumus!

Ja tev ir jautājums bankai, uz filiāli nav jādodas. Gan ikdienā, gan ārkārtas situācijās visi ikdienas pakalpojumi ir pieejami mūsu mobilajā lietotnē vai internetbankā – Swedbank.lv.

Kurš stūrē pārmaiņas - cilvēks vai bizness? | podkāsts Tērējam Gudri

Podkāsta Tērējam Gudri 17. epizodē centīsimies saprast, kas ir pārmaiņu galvenais virzītājspēks un ar kādiem pārmaiņu procesiem tiksim pie zemu izmešu ekonomikas?

Kāpēc un kādu norēķinu karti izvēlēties jaunietim?

Pirmā bankas karte ir ne tikai veids, kā jaunietim ērti un droši norēķināties par saviem pirkumiem, bet arī veids, kā apgūt finanšu pasaules pamatprincipus.

Aptauja

Vai esi apsvēris iespēju ieguldīt finanšu instrumentos (fondi, akcijas)? 💰