Visi raksti

Nauda

7 mīti par ieguldīšanu: tas nav kazino un nav jābūt miljonāram, lai sāktu investēt

Jēdzieni “investors” un “ieguldīšana” daudziem no mums asociējas ar ļoti apjomīgām naudas summām un komplicētiem procesiem.

Kas šogad jāzina par pieteikšanos studiju un studējošā kredītam?

Lai augstākā izglītība kļūtu pieejamāka plašākam lokam, šogad stājušies spēkā būtiski atvieglojumi studiju un studējošā kredīta saņemšanai ar valsts atbalstu jeb Altum garantiju. Šajā mācību gadā tos izsniegs Swedbank.

E-rēķini internetbankā – ērti, viegli un droši

Šis gads īpaši ļāvis novērtēt, cik ļoti mūsu dzīvi spēj atvieglot dažādi attālinātie pakalpojumi. Viens no tiem ir e-rēķinu apmaksa internetbankā, ko sadarbībā ar Swedbank nodrošina arvien vairāk Latvijas uzņēmumu.

Kā kļūt par bankas klientu, neapmeklējot filiāli? Risinājums – video zvans

Lielākā daļa sabiedrības jau ir radusi ikdienas finanšu pakalpojumus kārtot digitāli, tāpēc ir tikai likumsakarīgi, ka arī par bankas klientu nupat var kļūt, neapmeklējot filiāli.

5 soļi līdz veiksmīgai sava budžeta plānošanai

Nauda ikviena cilvēka dzīvē ieņem būtisku lomu. Par spīti tam, lielā daļā sabiedrības iesakņojies uzskats, ka iegūt īpašas zināšanas par naudu nav nepieciešams, ja cilvēka īpašumā nav būtiska naudas apjoma, ko pārvaldīt.

Uzzini, kā banka vērtē Tavas aizņemšanās iespējas

Nereti dzirdēti stāsti par to, ka banka atsaka aizdevumu vai piedāvā aizņemties mazāku summu, nekā cerēts, un iedzīvotāji ir neizpratnē – kāpēc?

Aptauja

Vai biometriskā autentifikācija telefonā jau ir sabiedrotais tavās ikdienas gaitās?