Visi raksti

Nauda

Sajūta, ka slīksti parādos – ko darīt? Finanšu kouča padomi

Budžeta plānošanas prasmes nav iedzimts talants, bet gan dzīves laikā apgūstama un izkopjama prasme, neatkarīgi no pieejamā naudas daudzuma.

Kā reģistrēt Smart-ID, neizejot no mājām?

Tagad Smart-ID konta reģistrēšanai var izmantot unikālu biometrisko identitātes apliecināšanas metodi – eID vai pasi + sejas skanēšanu.

Dod un saņem prieku, palīdzot palikt mājās karantīnā esošajiem

Kamēr distancēšanās, nemitīga roku mazgāšana un citi piesardzības pasākumi Covid-19 izplatības mazināšanai skar mūs visus, daļai sabiedrības, piemēram, augsta riska grupas cilvēkiem, jāievēro vēl stingrāki ierobežojumi.

Sagatavoties pirmā bērniņa ienākšanai ģimenē – cik tas maksā? Pieredzē dalās trīs mammas

Ar pirmā bērna gaidīšanu un piedzimšanu saistās ne tikai prieks un satraukums par gaidāmo, bet arī neskaidrība par to, ar kādām izmaksām jārēķinās.

Slimības pabalsts pandēmijas laikā: kā to aprēķināt?

Saistībā ar koronavīrusa uzliesmojumu Latvijā kopš 20. marta ir pārskatīts arī valsts sniegtais sociālais nodrošinājums. Apstiprināta īpaša kārtība, pēc kādas izsniedz slimības lapas tiem, kas saskārušies ar COVID-19.

Īstais laiks ideju īstenošanai – pievienojies globālajai tiešsaistes hakatona cīņai ar Covid-19

Swedbank ir aktīvi iesaistījusies vispasaules iniciatīvas “The Global Hack” veidošanā, stimulējot dažādu ekonomikas risinājumu rašanos, kas palīdzētu Latvijas un citām pasaules valstīm risināt Covid-19 radīto krīzi.

Aptauja

Ko Tu šobrīd visvairāk gribētu pajautāt bankai?