Visi raksti

Nauda

5 noderīgi padomi, lai sagaidītu Ziemassvētkus mierpilni

Lai arī Ziemassvētki nemainīgi pienāk vienā un tajā pašā datumā katru gadu, teju katrs otrais no mums jeb 48% Latvijas iedzīvotāju* atzīst, ka Ziemassvētku iepirkšanos atliek uz pēdējo brīdi.

Video konsultācijas ar bankas speciālistiem – ērtākai un ātrākai saziņai

Video tikšanās ar kolēģiem vai draugiem kļuvusi par neatņemamu ikdienas sastāvdaļu. Šo ērto un ātro saziņas veidu nu sāk piedāvāt arī vairāki pakalpojumu sniedzēji, tostarp bankas.

5 finanšu ekspertes padomi gudrākam e-veikalu “šopingam”

Iepirkšanās iespējas kļūst aizvien plašākas un pieejamākas lielai sabiedrības daļai. Tie, kas ar tehnoloģijām ir draugos, jau labu laiku novērtē attālināto pakalpojumu priekšrocības.

Pirmā alga un nodokļi - kāpēc gan tie jāmaksā?

Nodokļu grāmatiņa, algas konts, sociālās garantijas – tas var izklausīties gana sarežģīti, taču ļoti būtiski visiem, kas sper pirmos soļus darba tirgū.

Jauni pensiju 2. un 3. līmeņa indeksu plāni: kā izvēlēties sev piemērotāko?

Nodrošinot iedzīvotājiem plašāko pensiju klāstu ar dažādām ieguldīšanas stratēģijām, Swedbank piedāvā jaunus pensiju 2. un 3. līmeņa indeksu plānus. Uzzini, kā jaunie plāni atšķiras no esošajiem un kā atrast piemērotāko!

Kā iepirkties gudri un atlaižu sezonā nenotriekt visu naudu?

Klāt novembris un tam raksturīgās pirmās starpsezonu atlaides, kad daudzi steidz iegādāt noskatītas lietas sev un Ziemassvētku dāvanas citiem.

Aptauja

🕵️ Vai tu spētu atpazīt krāpniecības mēģinājumu?