Visi raksti

Nauda

Īsa pamācība jostas savilkšanā jeb kā iemācīties dzīvot taupīgāk?

Pieaugot preču un pakalpojumu cenām, tēriņu pārskatīšanas un dažādu taupības pasākumu ieviešana ikdienā kļuvusi par realitāti ne vienam vien Latvijas iedzīvotājam.

Norēķinu karte jau no pirmās klases - Lauras Grēviņas un dēla Everta pieredze

Maksājuma karte var palīdzēt bērnam iemācīt atbildību un finanšu pratību, kā arī vecākiem sniegt drošības sajūtu par piešķirto kabatas naudu.

Cik labi vecāki pazīst savus bērnus, ja runa ir par naudu?

Lai gan šķiet, ka savus bērnus zinām vislabāk, pārsteigumu par atvases radošo domu piegājienu par mums, pieaugušajiem, šķietami ikdienišķiem jautājumiem varam piedzīvot ik viens! It īpaši par zināšanām naudas jautājumos.

Vecums nav šķērslis - kāpēc un kā uzsākt studijas pieaugušā vecumā?

Aizvien lielāku interesi par atgriešanos skolas solā izrāda topošie studenti arī pieaugušā vecumā. Vēlmei mācīties nav vecuma ierobežojuma.

Kā pārdomāti un izdevīgi sagatavot bērnu skolai?

Gatavošanās jaunajam mācību gadam bieži asociējas ar traku skrējienu, lai iegādātos visu skolai nepieciešamo, kā arī pamatīgu robu ģimenes budžetā.

Kad bērns ir gatavs savai bankas kartei?

Bērnam liels prieks un lepnums, bet vecākiem – mierīga sirds, ja mazajam skolēnam piešķirtā kabatas nauda ir lielākā drošībā un krīzes situācijā var bērnam pārskaitīt naudu pāris sekunžu laikā.

Aptauja

Kādu ieguldījumu risinājumu Tu izmanto?