Visi raksti

Nauda

Finanšu laboratorija: kā ar naudas lietām tiek galā sabiedrībā pazīstami cilvēki?

Personīgās finanses un ar tām saistītu jautājumu risināšana (budžeta plānošana, uzkrājumu veidošana, ieguldījumu veikšana u. c.) ikviena cilvēka dzīvē ieņem nozīmīgu lomu.

Īsa pamācība jostas savilkšanā jeb kā iemācīties dzīvot taupīgāk?

Pieaugot preču un pakalpojumu cenām, tēriņu pārskatīšanas un dažādu taupības pasākumu ieviešana ikdienā kļuvusi par realitāti ne vienam vien Latvijas iedzīvotājam.

Jaunības parādi var ietekmēt tavas aizņemšanās iespējas nākotnē

Nenomaksāts telefona rēķins vai vienreiz šķietami nevainīgi paņemts ātrais kredīts var būt par iemeslu, kāpēc nākotnē bankas tev var atteikt aizdevumu lielāku mērķu īstenošanai.

Interaktīvs tests: noskaidro savu finanšu IQ un saņem vērtīgus padomus

Vai esi aizdomājies – cik zinošs esi jautājumos par ikdienas finanšu lietām? Izzinot klupšanas akmeņus, kas ikdienas naudas jautājumos sagādā grūtības, varam veiksmīgāk uzlabot savu finansiālo labklājību.

Ja tev ir līdz 30 gadiem, noteikti apskati, kur nonāk 6% no tavas algas

Vai zināji, ka, uzsākot darba gaitas, mēs katrs kļūstam par investoru? Jo 6% no mūsu algas tiek ieguldīti finanšu tirgos, kur tie pelna tavu pensiju.

Kā senioram pašam ērtāk saņemt bankas pamatpakalpojumus?

Teju visus bankas pakalpojumus šodien iespējams saņemt, neizejot no mājām. Turklāt tas ir vienkārši un izdarāms arī senioram pēc 60 gadiem.

Aptauja

💡Vai esi kādreiz apmeklējis sarunu festivālu LAMPA?