Visi raksti

Nauda

Pensiju eksperimenta dalībniece Laima ir pārsteigta, ka seniori var būt turīgāki par jauniešiem

“Tas man bija šoks un pārsteigums, ka senioriem var būt vairāk līdzekļu nekā jauniešiem,” atzīst Laima Kacena (25), viena no pensiju eksperimenta dalībniecēm.

Pensiju eksperimenta dalībnieks Kristaps: “Ar 55 eiro nedēļā var tikai izdzīvot!”

Atšķirībā no Laimas Kacenas, otra Swedbank pensiju eksperimenta dalībnieka Kristapa Kaņepa iknedēļas budžets bija daudz pieticīgāks.

Kā iemācīt bērnam krāt naudu?

Ja zinātu, kur bērns pakritīs, noliktu tur spilventiņu, vēstī tautas paruna. Visus kritienus paredzēt nav iespējams, taču vismaz vienu drošības spilvenu savam bērnam sarūpēt varam – iemācīt neiztērēt visu naudu uzreiz.

Kādos gadījumos var atgūt no valsts pārmaksātos nodokļus?

Katru gadu, sākot no marta, Latvijas iedzīvotājiem ir iespēja iesniegt ienākumu deklarāciju, lai saņemtu no valsts iepriekšējā gada laikā pārmaksāto iedzīvotāju ienākumu nodokli.

Kādas izmaiņas maciņos mūs sagaida 2017. gadā?

Swedbank Finanšu institūts ir noskaidrojis, kādas izmaiņas naudas lietās Latvijas iedzīvotāji sagaida no 2017. – Ugunīgā Gaiļa – gada un kādas izmaiņas likumos naudai mūsu maciņos liks augt vai dilt.

Jaunieši mobilo banku izmanto biežāk nekā internetbanku

Jauni cilvēki banku telefonā izmanto daudz biežāk nekā internetbanku datorā. “Jā, esam no tiem, kas bieži krata telefonu!” atzīstas uzrunātie jaunieši.