Visi raksti

Nauda

Četri pārvarami iemesli, kāpēc cilvēki vilcinās sākt izmantot banku telefonā

Kā jau pie visām jaunām lietām, arī pie bankas pakalpojumu izmantošanas telefonā ir jāpierod. Banku savā viedtālrunī izmanto jau 164 000 jeb gandrīz 43% no visiem Swedbank klientiem.

Tehnoloģijas ļauj dzīvot ērtāk – ja ievērojam drošību e-vidē

Vairākumam Latvijas iedzīvotāju e-vide ir kļuvusi par ikdienu – tur tiek veikti pirkumi, lietota internetbanka, notiek saziņa ar draugiem sociālajos tīklos. Tas ir ērti un ātri.

Kur paliek tava alga? Atbild budžeta plānotājs

Kā liecina vēstures pētnieki, slavenais bagātnieks Deivids Rokfellers 16 gadu vecumā par pirmo algu, kas bija vien nieka 17 USD, iegādājās nelielu grāmatiņu, kurā turpmāk skrupulozi pierakstīja visus savus izdevumus.

Nozagtā velosipēda vietā – jauns

Daniels, pēc bankas prasības noslēdzot tikko iegādātā mājokļa un iedzīves apdrošināšanas līgumu, nemaz nenojauta, ka jau visai drīz šis darījums no tīras formalitātes pārvērtīsies par patīkamu un finansiāli izdevīgu.

Kā iemācīt bērnam gudri rīkoties ar naudu

Kas ir ģimenes budžets? Kā tas veidojas un kur tiek tērēts?

Ar e-rēķiniem – ātrāk un lētāk!

Katram ik mēnesi nākas maksāt visdažādākos rēķinus. Vai jūs zinājāt, ka ir iespējams ietaupīt naudu uz to, kādā veidā šos maksājumus veicat? Mūsdienās ērtāk un ātrāk – lai cik tas liktos paradoksāli – ir arī lētāk!

Aptauja

Vai apsverat iespēju iegādāties elektroauto?