Visi raksti

Nauda

Unikāla formula, lai viegli atcerētos 1000 paroles

PIN kodi, datora un telefona ekrāna drošības kombinācija, durvju kodi, drošības jautājumi… Ja saskaitītu, sanāktu vairāki desmiti paroļu, kas mums ik dienas jāpatur prātā.

Lidojošas automašīnas un digitālais asistents – ko sola tuvākā nākotne?

Pirms 30 vai pat 20 gadiem lidojoša automašīna kā bērnu grāmatā par Nezinīša ceļojumu uz Saules pilsētu vai domājošs robots kā Zvaigžņu karos bija zinātniskā fantastika. Nu tā ir realitāte!

Īsa pamācība, kā draudzīgi atgādināt par parādu

Kā draudzīgi atgādināt par nelielu parādu? Vai savākt naudu kopīgai dāvanai? Visērtāk to izdarīt bankas mobilajā lietotnē. Skaties video!

Ko naudas grūtībās darītu latvietis, lietuvietis un igaunis?

Swedbank Finanšu institūta veiktais pētījums visās Baltijas valstīs atklāj interesantas atšķirības, ka, nonākot naudas grūtībās, latvietis kavētu maksājumus, lietuvietis aizņemtos, bet igaunis tērētu uzkrājumus.

Kā viegli sakrāt atvaļinājumam 1456 eiro

Saldējums, vīns, smalkas vakariņas. Atvaļinājumā tik ļoti gribas sevi palutināt un atlaist bremzes… Un dzīve tiešām ir jābauda! Bet ar mēru.

Gudram senioram – gudrs telefons

Maldīgi uzskatīt, ka vienīgais senioriem piemērotais telefons ir aparāts ar podziņām. Daudzi seniori grib un var apgūt visu to pašu, ko gados jaunāki cilvēki.

Aptauja

Kā Tu paud rūpes un mīlestību saviem tuvākajiem?