Visi raksti

Nauda

Nozagtā velosipēda vietā – jauns

Daniels, pēc bankas prasības noslēdzot tikko iegādātā mājokļa un iedzīves apdrošināšanas līgumu, nemaz nenojauta, ka jau visai drīz šis darījums no tīras formalitātes pārvērtīsies par patīkamu un finansiāli izdevīgu.

Kā iemācīt bērnam gudri rīkoties ar naudu

Kas ir ģimenes budžets? Kā tas veidojas un kur tiek tērēts?

Ar e-rēķiniem – ātrāk un lētāk!

Katram ik mēnesi nākas maksāt visdažādākos rēķinus. Vai jūs zinājāt, ka ir iespējams ietaupīt naudu uz to, kādā veidā šos maksājumus veicat? Mūsdienās ērtāk un ātrāk – lai cik tas liktos paradoksāli – ir arī lētāk!

Kas jāzina, lai internetveikalā tevi nepiekrāptu

Mūsdienās internets piedāvā virkni ērtu un izdevīgu iespēju – tostarp dažādu rēķinu apmaksu un iepirkšanos. Ir svarīgi atcerēties dažus drošības principus, kā arī izmantot jaunākos risinājumus, kuri turklāt ir bez maksas

Internets – ar ko tas sākās un kurp attīstās

Samaksāt rēķinus internetbankā, izlasīt jaunākās ziņas datorā, bez maksas sazināties ar tuviniekiem jebkurā pasaules malā, pasūtīt un nopirkt preces, neizejot no mājām – šodien tā ir ikdiena, ko mums nodrošina internets.

Nākotnes tehnoloģiju prognozes jeb, ko varam sagaidīt jau rīt?

Cilvēks vienmēr ir vēlējies uzzināt, kas viņu gaida nākotnē. Tas, kurš spēj prognozēt rītdienu, spēj izdarīt pareizo izvēli šodien – apgūt īsto profesiju, uzsākt pareizo biznesu un iegādāties vērtīgāko īpašumu.