Visi raksti

Nauda

Kā kļūt par bankas klientu, neapmeklējot filiāli? Risinājums – video zvans

Lielākā daļa sabiedrības jau ir radusi ikdienas finanšu pakalpojumus kārtot digitāli, tāpēc ir tikai likumsakarīgi, ka arī par bankas klientu nupat var kļūt, neapmeklējot filiāli.

5 soļi līdz veiksmīgai sava budžeta plānošanai

Nauda ikviena cilvēka dzīvē ieņem būtisku lomu. Par spīti tam, lielā daļā sabiedrības iesakņojies uzskats, ka iegūt īpašas zināšanas par naudu nav nepieciešams, ja cilvēka īpašumā nav būtiska naudas apjoma, ko pārvaldīt.

Uzzini, kā banka vērtē Tavas aizņemšanās iespējas

Nereti dzirdēti stāsti par to, ka banka atsaka aizdevumu vai piedāvā aizņemties mazāku summu, nekā cerēts, un iedzīvotāji ir neizpratnē – kāpēc?

Vai tiešām varam iztikt bez skaidras naudas - Swedbank podkāsts Tērējam Gudri

Tikai pirms tūkstoš gadiem ķīnieši ieviesa pirmo papīrnaudu, kas aizstāja norēķinus ar metālu, zeltu, sudrabu un bartera principu, cilvēkiem apmainoties ar dzīvniekiem, pārtiku un priekšmetiem.

Bankas virtuālais asistents – palīgs situācijās, kad vēlies saņemt ātras atbildes 24/7

Pēdējos gados esam raduši saņemt bankas pakalpojumus ik uz soļa – mobilajā lietotnē, internetbankā, pa telefonu, retāk filiālē. Līdz ar to arī atbildes uz jautājumiem sagaidām pēc iespējas ātrāk vai pat nekavējoties.

Jāpārskaita nauda draugam, bet nezini viņa konta numuru – ko darīt?

Lai veiktu naudas pārskaitījumu kādai personai, bankas konta numurs vairs nav obligāts – pietiek zināt tikai saņēmēja tālruņa numuru.

Aptauja

Kā Tu paud rūpes un mīlestību saviem tuvākajiem?