Visi raksti

Nauda

Ko vērts zināt par bezdarba un darbnespējas apdrošināšanu?

Pandēmijas laikā, kad daudzi bažījas par savām iespējām saglabāt darbu un spēt segt visas uzņemtās kredītsaistības, lieti der atcerēties par kredītņēmēja bezdarba un darbnespējas apdrošināšanu.

Padomi ģimenes finanšu pārskatīšanai pandēmijas laikā

Pandēmija liek mums saskarties ar vēl nepieredzētiem apstākļiem, kad daudzi sāk strādāt attālināti, skolēni un bērnudārznieki paliek mājās, socializēšanās samazināta līdz minimumam.

Kas ir kredītbrīvdienas un kādos gadījumos tās izmantojamas?

Ja esi nonācis situācijā, kad ir grūtības atmaksāt kredītu par mājokli, auto vai ko citu, vari pieteikties kredītbrīvdienām internetbankā. Svarīgi – jo ātrāk rīkosies, jo vieglāk būs atrast piemērotāko risinājumu.

Bezkontakta maksājumi ar karti vai viedierīci – ātrākie un veselībai drošākie

Norēķinoties par pirkumu, izmanto bezkontakta maksājumus – tas ir ne tikai ērtāk, bet arī palīdzēs izvairīties no mikrobiem, kas dzīvo uz skaidras naudas banknotēm un karšu termināļiem.

Ko šobrīd bankai jautā klienti? Ieskaties – varbūt noderēs arī tev

Pēdējo dienu situācija valstī aktualizējusi arī jautājumus par finanšu lietām – gan to pieejamību ikdienā, gan ilgtermiņa risinājumu nākotni.

Sargā veselību un izvēlies bankas digitālos risinājumus!

Ja tev ir jautājums bankai, uz filiāli nav jādodas. Gan ikdienā, gan ārkārtas situācijās visi ikdienas pakalpojumi ir pieejami mūsu mobilajā lietotnē vai internetbankā – Swedbank.lv.

Aptauja

Ko Tu šobrīd visvairāk gribētu pajautāt bankai?