Visi raksti

Uzkrājumi

Kristīne Garklāva: viens mirklis un virkne izaicinājumu pēc traumas gūšanas

Kristīne Garklāva gada sākumā guva traumu, kas prasīja ilgstošu veseļošanos. Viņa dalās savā pieredzē, kas var noderēt arī citiem.

Aktīvā un pasīvā līdzekļu pārvaldīšana – kas tā ir un vai to var salīdzināt?

Kas ir aktīva un pasīva līdzekļu pārvaldīšana un kā tā ietekmē tavu pensijas uzkrājumu? Atbildes uz šiem un citiem jautājumiem sniedz Swedbank eksperts.

Video: Ģimenes budžets - kā par finanšu lietām runāt ar bērnu?

Bērnu izpratne par naudas nozīmi un ģimenes kopējā budžeta plānošanu var palīdzēt gan lieku ikmēneša izdevumu mazināšanai, gan veiksmīgai uzkrājuma veidošanai. Kā uzsākt sarunu ar bērnu par ģimenes naudas lietām?

Kā parūpēties par sava bērna pirmajiem soļiem lielajā dzīvē?

Saviem bērniem parasti vēlam visu to labāko, un pēc iespējas cenšamies viņus atbalstīt. Taču pienāk brīdis, kad ar mīlestību vai sapratni vien nepietiek – ir nepieciešams finansiāls atspēriens mērķu un sapņu īstenošanā.

Studiju laiks ir viens no dārgākajiem posmiem bērna audzināšanā - kas jāzina?

Studiju gadi ir viens no dārgākajiem posmiem vecākiem bērnu uzturēšanā, jo, saskaitot studiju maksu un ikdienas izdevumus, nepieciešamā summa bērna atbalstam var vidēji sasniegt ap 7000 eiro gadā.

Viss, kas jāzina par jaunajiem Swedbank Robur Savings Funds

Arvien vairāk iedzīvotāju izvēlas ieguldīt savus brīvos līdzekļus finanšu tirgos, tāpēc Swedbank Latvijā ievieš četrus jaunus aktīvi pārvaldītus ieguldījumu fondus Swedbank Robur Savings Funds.

Aptauja

Vai par personīgajām finansēm ir jārunā?