Visi raksti

Uzkrājumi

Kāpēc es izvēlējos apdrošināt savu dzīvību? Trīs pieredzes stāsti

Dzīve piespēlē negaidītus pārsteigumus, un pret dažiem no tiem ir iespējams pasargāt, ja ne sevi, tad vismaz tuviniekus. Uzklausījām trīs pieredzes stāstus, kāpēc cilvēki ir izvēlējušies apdrošināt savu dzīvību.

Covid krīzē esam sākuši krāt vairāk

Covid krīzes dēļ atkal piedzīvojam to brīdi, kad jādomā, kā pārvarēt krīzes izraisītos izaicinājumus. Labā ziņa – šajā laikā esam sākuši krāt vairāk.

Kam un kāpēc būtu jāapsver iespēja apdrošināt dzīvību?

Lai arī dzīvības apdrošināšana aizvien ir tabu tēma daudzām ģimenēm Latvijā, tieši šis finanšu instruments spētu palīdzēt taviem tuviniekiem nenonākt finanšu grūtībās.

Ar uzkrājumiem pret CO2

Pensijas krāšana mums parasti asociējas ar obligātām sociālajām iemaksām vai arī pašu veiktiem ikmēneša maksājumiem kādā no pensiju līmeņiem.

Video: Kredītņēmēja bezdarba un dzīvības apdrošināšana – kas par to jāzina?

Pēdējo laiku notikumi mums visiem ir iemācījuši vienu – negaidītas izmaiņas dzīvē var piemeklēt jebkuru, un kad vismazāk to gaidām. Taču vissmagāk tās parasti izjūt kredītņēmēji vai viņu tuvinieki.

Kā parūpēties par sava bērna pirmajiem soļiem lielajā dzīvē?

Saviem bērniem parasti vēlam visu to labāko, un pēc iespējas cenšamies viņus atbalstīt. Taču pienāk brīdis, kad ar mīlestību vai sapratni vien nepietiek – ir nepieciešams finansiāls atspēriens mērķu un sapņu īstenošanā.

Aptauja

Kā Tu paud rūpes un mīlestību saviem tuvākajiem?