Visi raksti

Uzkrājumi

Ilgtspējīga ieguldīšana – kas tā ir un ko tā dod - Swedbank podkāsts Tērējam Gudri

BlackRock ir starp nozīmīgākajiem globāliem spēlētājiem ieguldījumu jomā un nesenā vēstulē saviem klientiem paziņoja par vairākām iniciatīvām, lai ilgtspēju izvirzītu viņu ieguldījumu pieejas centrā.

Kam uzticēt savas nākotnes pensijas veidošanu?

Jautājums, kam uzticēt savas nākotnes pensijas veidošanu, ir būtisks, jo - tas, cik veiksmīgi strādās pensijas pārvaldītājs, noteikts, cik nodrošinātas būs Tavas vecumdienas.

Studiju laiks ir viens no dārgākajiem posmiem bērna audzināšanā - kas jāzina?

Studiju gadi ir viens no dārgākajiem posmiem vecākiem bērnu uzturēšanā, jo, saskaitot studiju maksu un ikdienas izdevumus, nepieciešamā summa bērna atbalstam var vidēji sasniegt ap 7000 eiro gadā.

Kāpēc es izvēlējos apdrošināt savu dzīvību? Trīs pieredzes stāsti

Dzīve piespēlē negaidītus pārsteigumus, un pret dažiem no tiem ir iespējams pasargāt, ja ne sevi, tad vismaz tuviniekus. Uzklausījām trīs pieredzes stāstus, kāpēc cilvēki ir izvēlējušies apdrošināt savu dzīvību.

Covid krīzē esam sākuši krāt vairāk

Covid krīzes dēļ atkal piedzīvojam to brīdi, kad jādomā, kā pārvarēt krīzes izraisītos izaicinājumus. Labā ziņa – šajā laikā esam sākuši krāt vairāk.

Kam un kāpēc būtu jāapsver iespēja apdrošināt dzīvību?

Lai arī dzīvības apdrošināšana aizvien ir tabu tēma daudzām ģimenēm Latvijā, tieši šis finanšu instruments spētu palīdzēt taviem tuviniekiem nenonākt finanšu grūtībās.

Aptauja

Kas tevi motivē uzkrāt Swedbank pensiju 3. līmenī?