Visi raksti

Uzkrājumi

Video: Ģimenes budžets - kā par finanšu lietām runāt ar bērnu?

Bērnu izpratne par naudas nozīmi un ģimenes kopējā budžeta plānošanu var palīdzēt gan lieku ikmēneša izdevumu mazināšanai, gan veiksmīgai uzkrājuma veidošanai. Kā uzsākt sarunu ar bērnu par ģimenes naudas lietām?

Kā parūpēties par sava bērna pirmajiem soļiem lielajā dzīvē?

Saviem bērniem parasti vēlam visu to labāko, un pēc iespējas cenšamies viņus atbalstīt. Taču pienāk brīdis, kad ar mīlestību vai sapratni vien nepietiek – ir nepieciešams finansiāls atspēriens mērķu un sapņu īstenošanā.

Studiju laiks ir viens no dārgākajiem posmiem bērna audzināšanā - kas jāzina?

Studiju gadi ir viens no dārgākajiem posmiem vecākiem bērnu uzturēšanā, jo, saskaitot studiju maksu un ikdienas izdevumus, nepieciešamā summa bērna atbalstam var vidēji sasniegt ap 7000 eiro gadā.

Viss, kas jāzina par jaunajiem Swedbank Robur Savings Funds

Arvien vairāk iedzīvotāju izvēlas ieguldīt savus brīvos līdzekļus finanšu tirgos, tāpēc Swedbank Latvijā ievieš četrus jaunus aktīvi pārvaldītus ieguldījumu fondus Swedbank Robur Savings Funds.

Kā darbojas ilgtspējīgie ieguldījumu fondi?

Sociāli atbildīga un ilgtspējīga uzņēmējdarbība nu jau kļuvusi teju par normu, un tam pielāgojas arī investīciju pasaule.

Kas ir Robur fondi?

Interese par ieguldījumiem pēdējā laikā strauji aug, līdz ar to arī piedāvājums, kur investēt. Viens no šīs jomas jaunumiem Latvijā ir Robur fondi.

Aptauja

Vai tuvākajā laikā plāno pārvākties?