Visi raksti

Uzkrājumi

Kad ir pēdējais brīdis sākt uzkrāt bērna studijām?

Par to, cik izmaksās bērna studijas, visbiežāk sākam domāt, kad bērnam tuvojas 9. vai pat 12. klases izlaidums.

Kā sevi nepiekrāpt, veidojot uzkrājumus?

Kad ir pieņemts lēmums par ilgtermiņa uzkrājumu veidošanu – ir jāizraugās atbilstošākais uzkrājumu risinājums un jāizpēta līguma nosacījumi. Lūk, septiņi kontroljautājumi, uz kuriem jāatbild pirms līguma parakstīšanas.

Deviņas pazīmes, kas liecina – tu esi finansiāli pieaudzis

Pastāvīgs darbs un regulāri ienākumi vēl nenozīmē, ka esi finansiāli pieaudzis. Daudz vairāk par to liecina apzināti un tālredzīgi lēmumi. Novērtē sevi pēc šīm deviņām pazīmēm, kas raksturo finansiālo briedumu.

Studijas+darbs = papildus slogs studentiem

Kāpēc svarīgi uzkrājumu bērna nākotnei, lai palīdzētu viņam vienā no sarežģītākajiem dzīves periodiem, stāsta Kristaps Kopštāls, Swedbank Investīciju un apdrošināšanas jomas vadītājs.

Laura Grēviņa: Nebaidies, bet padomā!

"No kā tu visvairāk baidies? No zirnekļiem, čūskām vai augstuma? Jā, šīs bailes ir saprotamas, un tomēr, man pašai vairāk par visu bail ir palikt vienai," savā atklāti saka populārā ģimeņu bloga Viens+viens autore Laura

Dzintars Kalniņš: “Dzīvības apdrošināšana nenozīmē gatavošanos mirt”

Tikai 17% bankas aptaujāto cilvēku ir iegādājušies dzīvības apdrošināšanas polisi. Ko tas nozīmē tuviniekiem, uzzini Swedbank Riska apdrošināšanas atbalsta daļas vadītāja Dzintara Kalniņa viedokļa rakstā.