Atpūta bez liekām raizēm. Padomi ceļotājiem
Atpūta

Atpūta bez liekām raizēm. Padomi ceļotājiem

Ceļošana ir viena no lieliskajām un atmiņā paliekošajām nodarbēm, kā visbiežāk izvēlamies pavadīt atvaļinājumu.

Vai tas būtu atpūtas brauciens uz kūrortu vai ekstrēms ceļojums, to bieži vien mēdz sabojāt visparastākās lietas. Lūk, daži padomi ceļotājiem, lai tā nenotiktu.

Uzticamais ceļabiedrs koferis

Kārdinājumu nopirkt superlētu čemodānu izjutis vai katrs ceļotgribētājs. Tomēr, kad jūsu lētajam koferim jau ceļojuma sākumā pazudīs ritenis, salūzīs rokturis vai atplīsīs rāvējslēdzējs, jums nāksies vietā pirkt jaunu. Labāk jau uzreiz ieguldiet vienā labā čemodānā ar „mūža garantiju“, kas būs drošs un uzticams ne vienā braucienā vien.

Soma, kas saudzē muguru

Visu dienu staigāt pa pilsētu ar neparocīgu somu vai smagu un pārbāztu rokassomiņu ir patiešām neērti, turklāt tas var radīt muguras sāpes. Ergonomiski izveidota soma vai mugursoma palīdzēs izvairīties no muguras sāpēm un izbaudīt atpūtu pilnībā.

Kas glābs jūsu kājas

Nekad tā nenovērtējam ērtus apavus kā ceļojumā. Staigājot daudzas stundas, jums par visu pasaulē svarīgāks būs nevis apavu izskats, bet tieši ērtums. Tulznas vai izjukusi zole ātri vien liks jums lūkoties pēc taksometra vai pat palikt viesnīcas numurā. Vienmēr izvēlieties tikai ērtus, vieglus un – galvenais – pārbaudītus apavus.

Fotoaparāts. Īsts fotoaparāts

Mūsdienās ikvienam ir līdzi fotoaparāts – protams, telefonā, un to savukārt var ielikt kabatā. Ērti. Tomēr, ja jūs gribat augstas kvalitātes bildes, jums vajadzēs īstu un labu fotoaparātu. Atmiņas mēdz izplēnēt, bet, iemūžinot piedzīvoto labās bildēs, ceļojumu varēsiet baudīt atkal un atkal.

Universāla jaka – viss vienā

Tā vietā, lai pirktu un mēģinātu iespiest somā trīs dažāda veida jakas visiem laikapstākļiem, labāk iegādājieties vienu kvalitatīvu jaku ceļošanai, kas derēs visām situācijām. Pārsvarā tādām ir ūdensnecaurlaidīga ārpuse un izņemama odere. Tas būs ērti, un nekādi laikapstākļi jūs nepārsteigs nesagatavotu.

Jaunas lietas jūsu ceļojumam

Neļaujiet sabojāt atpūtu paredzamiem un laikus novēršamiem faktoriem! Ar Swedbank patēriņa kredīta palīdzību jūs varat iegādāties visu, lai jūsu ceļojums būtu izdevies.

Pilnīgi drošs par visu

Katrs ir piedzīvojis vai zina stāstus par noklīdušām un pazudušām mantām, nokavētiem reisiem vai pēkšņu nepieciešamību ārzemēs saņemt medicīnisku palīdzību. Ar ceļojuma apdrošināšanas polisi kabatā šādas likstas nespēs sabojāt jūsu atpūtu.

  • Polisi var iegādāties jebkurā laikā savā internetbankā, arī pēc ceļojuma sākšanas.
  • Varat izvēlēties apdrošinājuma summas un riskus atbilstoši ceļojuma mērķim.
  • Apdrošināšana ir bez pašriska.

Vairāk lasiet un ceļojuma apdrošināšanas polisi iegādājieties Swedbank internetbankā.