Tēmas Tēmas

Tēmas

Šoreiz podkāstā tiekamies ar AS “KRASO GROUP” padomes priekšsēdētāju Kristianu Gabaliņu, lai parunātu tendences un dažādus praktiskus jautājumus par un ap mājoklim piemērotāko krāsu izvēli.

“Vienmēr esmu dzīvojusi dzīvoklī, nekad – mājā, un šīs ir milzīgas pārmaiņas man personīgi un arī mums kā ģimenei,” par sava īpašuma iegādi stāsta satura radītāja Kristīne Beitika.

Par šī brīža tendencēm krāsu pasaulē un to, kā pareizi izvēlēties krāsu dažādām vajadzībām, stāsta uzņēmuma KRASO krāsu speciāliste Inga Jasnova.

Šoreiz "Mājokļu sarunās" tiekamies ar Edīti Dirnēnu, Swedbank vadošo nekustamā īpašuma vērtētāju. Kopā noskaidrosim, kā īsti tiek noteikta īpašumu vērtība un kā tas var ietekmēt aizņemšanās iespējas.

Ja esi ceļā uz sapņu mājokli un vēlies iepazīt MODERN HOUSE, 5., 6. un 7.jūlijā gaidīsim tevi atvērto durvju dienās Siguldā, Svīres ielas projektā.

25. aprīlī visus, kam aktuāla mājokļa būvniecība vai atjaunošana, aicinājām uz pirmo Swedbank Zaļās mājas skolas tikšanos.

Lai pārrunātu šī brīža tendences un izaicinājumus būvniecības jomā, šajā podkāsta epizodē tiekamies ar Swedbank būvekspertu Ralfu Rohtlu.

Ja esi ceļā uz sapņu mājokli un vēlies iepazīt "Bonava Latvija" jauno projektu Imantā, jau 16. maijā gaidīsim Tevi atvērto durvju dienā.

Tieši ALTUM atbalsts daudzām ģimenēm ir nodrošinājis iespēju iegādāties savu mājokli, un nesen kā programma ir paplašināta, lai veicinātu mājokļu iegādi un būvniecību tieši reģionos.

Kalkulatori

Darba algas kalkulators

Swedbank Finanšu institūts sadarbībā ar Finanšu ministriju izstrādājis kalkulatoru, kas iedzīvotājiem ļauj aprēķināt darbaspēka nodokļu izmaiņu ietekmi uz savu darba algu.

Bērna un vecāku pabalsta kalkulators

Pabalstu kalkulators palīdzēs jaunajiem un topošajiem vecākiem aprēķināt ar bērna gaidīšanu, piedzimšanu un audzināšanu saistītos valsts pabalstus.

Finanšu veselības ceļvedis

Swedbank Finanšu institūts izstrādājis ceļvedi ģimenes finanšu veselības novērtēšanai, kas palīdz vienkopus saskatīt veselīgās un pilnveidojamās jomas, kā arī dod ieteikumus finanšu situācijas uzlabojumiem.

Bezdarbnieka pabalsta kalkulators

Lai palīdzētu saplānot personīgo budžetu darba zaudēšanas gadījumā, esam izstrādājuši bezdarbnieka pabalsta kalkulatoru, kas veic aprēķinus par pabalsta apmēru.

Populārākie