Tēmas Tēmas

Tēmas

Atvērto durvju diena "Somu Mājā" jau 14. oktobrī

Ja esi ceļā uz sapni par savu mājokli, aicinām apmeklēt atvērto durvju dienu "Somu Mājā" – ilgtspējīgā, Latvijā ražotā koka karkasa privātmājā.

Kādu atbalstu šobrīd var saņemt maksāšanas grūtībās nonākuši hipotekārā kredīta ņēmēji?

Finanšu nozares asociācija apkopojusi labāko praksi, lai informētu patērētājus par atbalstu hipotekārajiem kredītņēmējiem Euribor pieauguma apstākļos.

Kā palīdzēt kredītņēmējiem, nenoraujot stopkrānu ekonomikas attīstībai

Finanšu nozares asociācijas valdes priekšsēdētājas Sanitas Bajāres komentārs par izaicinājumiem un risinājumiem augstās Euribor likmes periodā.

15 fakti, kas palīdzēs pieņemt ilgtspējīgus lēmumus

Uzzini, kā energoefektīvu risinājumu ieviešana mājoklī un ikdienā tev ilgtermiņā var palīdzēt ietaupīt. Ir laiks dod priekšroku ilgtspējīgām izvēlēm! Turklāt tagad tās vari īstenot ar 0% bankas pievienoto likmi.

Energoefektīvu mājokļu un auto kreditēšana noturas par spīti inflācijai

Lai gan Eiropa jau pusotru gadu cīnās ar inflāciju un Euribor pārkāpis nu jau 4% robežu, tā saukto zaļo kreditēšanu tas nav apturējis. Tendences komentē Swedbank Privātpersonu pārvaldes vadītāja Karīna Kulberga.

Mājokļu sarunas: Tendences jauno projektu tirgū

Lai noskaidrotu, kāda ir šī brīža situācija jauno projektu segmentā, podkāstā jau otro reizi tiekamies ar Swedbank sadarbības partneru vadītāju Mariku Tomu.

Vidējā summa, ko iedzīvotāji aizņemas mājokļa iegādei - 79 tūkstoši eiro

Lai gan šobrīd aizņemšanās ECB īstenotās monetārās politikas dēļ ir kļuvusi dārgāka, interese par mājokļa iegādi saglabājas stabila, liecina Swedbank šī gada dati par hipotekāro aizņēmumu dinamiku.

Pazaudēt var ne tikai pabeigto, bet arī iesākto mājokli

Mājokļa būvniecība ir izaicinošs process ikvienam, taču nereti arī būvniecības procesā mūs var piemeklēt neparedzētas likstas.

Energoaudits 1989., 2000. un 2022. gadā celtām mājām: rezultāti un ieteikumi (VIDEO)

Energoaudits – tā ir iespēja noskaidrot, kādi uzlabojumi nepieciešami mājoklī, lai ietaupītu finanšu resursus un turpmāk dzīvotu ilgtspējīgāk.

Kalkulatori

Darba algas kalkulators

Swedbank Finanšu institūts sadarbībā ar Finanšu ministriju izstrādājis kalkulatoru, kas iedzīvotājiem ļauj aprēķināt darbaspēka nodokļu izmaiņu ietekmi uz savu darba algu.

Bērna un vecāku pabalsta kalkulators

Pabalstu kalkulators palīdzēs jaunajiem un topošajiem vecākiem aprēķināt ar bērna gaidīšanu, piedzimšanu un audzināšanu saistītos valsts pabalstus.

Finanšu veselības rīks

Swedbank Finanšu institūts izstrādājis rīku ģimenes finanšu veselības novērtēšanai, kas palīdz vienkopus saskatīt veselīgās un pilnveidojamās jomas, kā arī dod ieteikumus finanšu situācijas uzlabojumiem.

Bezdarbnieka pabalsta kalkulators

Lai palīdzētu saplānot personīgo budžetu darba zaudēšanas gadījumā, esam izstrādājuši bezdarbnieka pabalsta kalkulatoru, kas veic aprēķinus par pabalsta apmēru.

Aptauja

Kuru Swedbank podkāstu Tu klausies?

Populārākie