Tēmas Tēmas

Tēmas

Marts bijis pozitīvs mēnesis – pieaugusi visu lielāko aktīvu klašu vērtība.

Swedbank Private Banking vadītāja Astra Šepa komentē ikgadējās klientu aptaujas rezultātus.

Piedāvājam iepazīties ar jaunākajiem pētījumiem par Baltijas biržās kotētajām akciju sabiedrībām.

Jauniešiem, kuri šogad sasniedz 18 gadu vecumu, Swedbank dāvinās pirmos investīcijām domātos līdzekļus 20 eiro apmērā.

Neraugoties uz lielākiem saražotās un pārdotās elektrības apjomiem (+42% gada izteiksmē), EBITDA 4. ceturksnī saruka par 35,4% gada griezumā, sasniedzot 29,6 milj. EUR.

4. ceturksnī Tallink kopējie ieņēmumi saruka par 4,9% gada griezumā, ko visvairāk ietekmēja 39% liels gada kritums ieņēmumos no čarterreisiem.

4. ceturksnī Grupas koriģētā EBITDA pieauga par gandrīz ceturtdaļu gada izteiksmē līdz 139,4 milj. EUR, apsteidzot prognozi par veseliem 42%.

Piedāvājam iepazīties ar jaunākajiem pētījumiem par Baltijas biržās kotētajām akciju sabiedrībām.

Tallinna Vesi konsolidētie pārdošanas apjomi 4. ceturksnī samazinājās par 3,1%, salīdzinot ar iepriekšējo gadu, līdz 15,5 milj. EUR.

Kalkulatori

Darba algas kalkulators

Swedbank Finanšu institūts sadarbībā ar Finanšu ministriju izstrādājis kalkulatoru, kas iedzīvotājiem ļauj aprēķināt darbaspēka nodokļu izmaiņu ietekmi uz savu darba algu.

Bērna un vecāku pabalsta kalkulators

Pabalstu kalkulators palīdzēs jaunajiem un topošajiem vecākiem aprēķināt ar bērna gaidīšanu, piedzimšanu un audzināšanu saistītos valsts pabalstus.

Finanšu veselības ceļvedis

Swedbank Finanšu institūts izstrādājis ceļvedi ģimenes finanšu veselības novērtēšanai, kas palīdz vienkopus saskatīt veselīgās un pilnveidojamās jomas, kā arī dod ieteikumus finanšu situācijas uzlabojumiem.

Bezdarbnieka pabalsta kalkulators

Lai palīdzētu saplānot personīgo budžetu darba zaudēšanas gadījumā, esam izstrādājuši bezdarbnieka pabalsta kalkulatoru, kas veic aprēķinus par pabalsta apmēru.

Aptauja

Kura, tavuprāt, ir tavas finanšu veselības vājākā vieta?

Populārākie