Biznesam Biznesam

Biznesam

Biznesam

Atjaunojamās enerģijas uzņēmums un neatkarīgais elektroenerģijas ražotājs “Sunly” piesaistījis no Swedbank 22 miljonus eiro sešu saules parku būvniecībai.

Jau trešo gadu Latvijā norisināsies Pasaules Uzņēmējdarbības kausa (Entrepreneurship World Cup) nacionālais fināls.

Jaunākie Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) dati liecina, ka mazumtirdzniecības pārdošanas apjoms oktobrī, salīdzinot ar septembri, pieauga par 0.7%.

Kokapstrādes uzņēmums SIA “Vēvers” ieguldījis 4 miljonus eiro jaunas ražošanas ēkas būvniecībā, jaunas katlu mājas izbūvē, jauna apkures katla iegādei un jaunu un modernu ražošanas iekārtu iegādei.

Viens no būtiskiem konkurētspējas nosacījumiem ir ēku ilgtspējas sertifikācija atbilstoši kādam no izplatītākajiem standartiem – BREEAM vai LEED.

Lai palīdzētu uzņēmumiem gūt labāku izpratni par ilgtspējas ziņošanu, 5. decembrī plkst. 10.30 norisināsies diskusija “Ilgtspējas ziņošana – atbilstība vai biznesa iespēja?".

Nekustamā īpašuma joma ir viena no tām, kas visātrāk un visprecīzāk reaģē uz pārmaiņām mūsu ikdienā, jauniem izaicinājumiem un arī krīzēm.

Sestajās Uzņēmēju pieredzes dienās, kuras Latvijā kopš 2017. gada norisinās ik gadu, dalībnieku skaits sasniedza teju 100 uzņēmumu.

Biznesa rīki

Darba algas kalkulators

Swedbank Finanšu institūts sadarbībā ar Finanšu ministriju izstrādājis kalkulatoru, kas iedzīvotājiem ļauj aprēķināt darbaspēka nodokļu izmaiņu ietekmi uz savu darba algu.

ESG būtiskas ietekmes novērtēšanas rīks

Šis novērtēšanas rīks atspoguļo svarīgākos ESG aspektus, ņemot vērā uzņēmuma darbības jomu. Tā pamatā ir starptautiskais uzņēmumu ilgtspējas standarts “SASB Materiality Map” papildus iekļaujot arī ekspertu ieteikumus.

Biznesa plānošanas rīks

Biznesa uzsākšanai, gan arī tā attīstībai ir nepieciešams plāns, lai iecerētie lēmumi būtu pārdomāti un sniegtu vēlamo rezultātu. Biznesa skiču rīks jums ļaus vienuviet apkopot savas domas un pārdomas strukturētā veidā, nobeigumā radot pārskatāmu biznesa plānu. Rīks tapis sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru.

Rēķini

Rēķinu sadaļa dod Jums iespēju veidot rēķinus jau gatavā rēķinu izrakstīšanas sistēmā, kas veidota atbilstoši grāmatvedības prasībām. Šī sadaļa ļauj Jums ērti un ātri izveidot rēķinus, nosūtīt tos saņēmējam un izdrukāt. Kā arī Jūs varat administrēt izsūtītos rēķinus mainot tiem statusus - gaida apmaksu, neapmaksāts vai apmaksāts - un pie vajadzības atlasīt sev nepieciešamo.

Aptauja

Vai Tu jau esi domājis par saviem ienākumiem vecumdienās?

Populārākie