Biznesam Biznesam

Biznesam

Biznesam

Atalgojums ir viens no kutelīgākajiem un arī svarīgākajiem jautājumiem gan darba intervijās, gan ikgadējās darba pārrunās. Atalgojuma sistēmas sakārtošana varētu padarīt šo procesu skaidrāku visām iesaistītajām pusēm. 

Swedbank podkāstā "Pa Ceļam Biznesā" dalāmies ar uzņēmēju pieredzi, ekspertu zināšanām un vērtīgiem rīkiem, kas tev noderēs biznesā. Seko mūsu podkāstam sev ērtākajā platformā, lai nepalaistu garām jaunumus!

Projekts tiek attīstīts Mārupes centrā, Gaujas un Ventas ielu rajonā ar kopējo platību 3,35 ha un lielu zaļo ārtelpu 2,5ha.

“Swedbank e-komercijas sarunās” tiekamies ar Latvijā populārākās mājaslapu izstrādes platformas “Mozello” vadītāju Kārli Blūmentālu.

Ja pārdod preces, iespējams, esi saskāries ar nepieciešamību apvienot fizisko veikalu, tā noliktavu un e-veikalu?

Swedbank podkāstā "Pa Ceļam Biznesā" dalāmies ar uzņēmēju pieredzi, ekspertu zināšanām un vērtīgiem rīkiem, kas tev noderēs biznesā. Seko mūsu podkāstam sev ērtākajā platformā, lai nepalaistu garām jaunumus!

Aizvien vairāk uzņēmumu saprot, ka darbinieku izglītošana, informēšana un izaugsme ir svarīga veiksmīga uzņēmuma darbībā un ilgtspējā. 

“Swedbank e-komercijas sarunās” tiekamies ar uzņēmuma “SB UN PARTNERI” dibinātāju un vadītāju Sabīni Becu, lai uzzinātu viņas pieredzi, attīstot e-komercijas risinājumus uzņēmuma vajadzībām.

Biznesa rīki

Darba algas kalkulators

Swedbank Finanšu institūts sadarbībā ar Finanšu ministriju izstrādājis kalkulatoru, kas iedzīvotājiem ļauj aprēķināt darbaspēka nodokļu izmaiņu ietekmi uz savu darba algu.

ESG būtiskas ietekmes novērtēšanas rīks

Šis novērtēšanas rīks atspoguļo svarīgākos ESG aspektus, ņemot vērā uzņēmuma darbības jomu. Tā pamatā ir starptautiskais uzņēmumu ilgtspējas standarts “SASB Materiality Map” papildus iekļaujot arī ekspertu ieteikumus.

Biznesa plānošanas rīks

Biznesa uzsākšanai, gan arī tā attīstībai ir nepieciešams plāns, lai iecerētie lēmumi būtu pārdomāti un sniegtu vēlamo rezultātu. Biznesa skiču rīks jums ļaus vienuviet apkopot savas domas un pārdomas strukturētā veidā, nobeigumā radot pārskatāmu biznesa plānu. Rīks tapis sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru.

Rēķini

Rēķinu sadaļa dod Jums iespēju veidot rēķinus jau gatavā rēķinu izrakstīšanas sistēmā, kas veidota atbilstoši grāmatvedības prasībām. Šī sadaļa ļauj Jums ērti un ātri izveidot rēķinus, nosūtīt tos saņēmējam un izdrukāt. Kā arī Jūs varat administrēt izsūtītos rēķinus mainot tiem statusus - gaida apmaksu, neapmaksāts vai apmaksāts - un pie vajadzības atlasīt sev nepieciešamo.

Aptauja

Vai zini, kur atrodas Tavs pensiju 2.līmenis?

Populārākie