Biznesam Biznesam

Biznesam

Biznesam

Video: Lauris Mencis, Finansēšana kā ekonomikas dzinējspēks

Swedbank vadītājs Latvijā Lauris Mencis sniedz ieskatu finansēšanas dinamikā uzņēmumu jomā

Kā biznesa konsultants var palīdzēt tavam uzņēmumam pelnīt?

Kā norisinās biznesa konsultācija, kad un kāpēc tāda būtu nepieciešama un ko ņemt vērā, lai izvēlētos piemērotāko biznesa konsultantu uzņēmuma vajadzībām?

Kā novērtēt Jūsu uzņēmumam svarīgākos ilgtspējas riskus?

Šodien jebkura uzņēmuma sniegumu vairs nesaistām tikai ar kvalitatīvu preču vai pakalpojumu klāstu. Aizvien svarīgāks izvēles un reputācijas faktors - uzņēmumu ilgtspējas prakse.

Ar Swedbank finansējumu šogad tiks uzbūvēta lielākā saules elektrostacija Latvijā

Jau šogad Carnikavā darbību uzsāks saules elektrostacija (SES) ar 12 megavatu jaudu, nodrošinot ilgtspējīgas elektroenerģijas piegādi vairāk nekā 5860 mājsaimniecībām Carnikavā un tuvējām apdzīvotām vietām.

Apstrādes rūpniecībā pozitīvo stāstu arvien mazāk

Pēc nelielas stabilizēšanās iepriekšējos mēnešos jūlijā apstrādes rūpniecībā atkal kritums.

Patēriņš un eksports ekonomiku dzen mīnusos

Jaunākie dati saskan ar Swedbank augustā publicētajām prognozēm par Latvijas ekonomikas stagnāciju 2023. gadā.

Par šī gada ražām

Podkāsts “Par lauksaimniekam svarīgo”

Biznesa rīki

Darba algas kalkulators

Swedbank Finanšu institūts sadarbībā ar Finanšu ministriju izstrādājis kalkulatoru, kas iedzīvotājiem ļauj aprēķināt darbaspēka nodokļu izmaiņu ietekmi uz savu darba algu.

Biznesa plānošanas rīks

Biznesa uzsākšanai, gan arī tā attīstībai ir nepieciešams plāns, lai iecerētie lēmumi būtu pārdomāti un sniegtu vēlamo rezultātu. Biznesa skiču rīks jums ļaus vienuviet apkopot savas domas un pārdomas strukturētā veidā, nobeigumā radot pārskatāmu biznesa plānu. Rīks tapis sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru.

Rēķini

Rēķinu sadaļa dod Jums iespēju veidot rēķinus jau gatavā rēķinu izrakstīšanas sistēmā, kas veidota atbilstoši grāmatvedības prasībām. Šī sadaļa ļauj Jums ērti un ātri izveidot rēķinus, nosūtīt tos saņēmējam un izdrukāt. Kā arī Jūs varat administrēt izsūtītos rēķinus mainot tiem statusus - gaida apmaksu, neapmaksāts vai apmaksāts - un pie vajadzības atlasīt sev nepieciešamo.

Saimnieciskās darbības formas izvēles palīgs

Saimnieciskās darbības uzsākšana ir saistīta ar atbilstošu tās noformēšanu. Šis rīks palīdzēs noteikt, kādu saimnieciskās darbības formu un nodokļu režīmu izvēlēties pie iecerētās aktivitātes. Rīks tapis sadarbībā ar Valsts ieņēmumu dienestu un Uzņēmumu reģistru

Aptauja

Ja Tev pēkšņi rastos lieli neparedzēti finansiāli zaudējumi, kādā veidā Tu ar tiem tiktu galā?

Populārākie