Biznesam Biznesam

Biznesam

Biznesam

Aizvien vairāk uzņēmumu saprot, ka darbinieku izglītošana, informēšana un izaugsme ir svarīga veiksmīga uzņēmuma darbībā un ilgtspējā. 

Ilgtspējīgam komerciālajam nekustamajam īpašumam ir virkne priekšrocību – tas veicina ne tikai vides ilgtspēju, bet arī sniedz ievērojamus ekonomiskus un sociālus ieguvumus.

Būtisks ir ne tikai siltumenerģijas ietaupījums, bet arī mājas apkārtnes labiekārtošana.

Piereģistrējoties dPays, klienti varēs atmaksu par depozīta iepakojumu saņemt nevis papīra čeka vai skaidras naudas veidā, bet gan savā bankas kontā.

Mūsdienās ieinteresētās personas un to iesaiste ir kļuvusi par neatņemamu elementu veiksmīgā un atbildīgā uzņēmējdarbībā.

Ilgtspējas jēdziens sevī ietver divas cieši saistītas, fundamentālas vērtības – spēt kaut ko darīt ilgstoši, tāpēc darīt to atbildīgi.

Biznesa rīki

Darba algas kalkulators

Swedbank Finanšu institūts sadarbībā ar Finanšu ministriju izstrādājis kalkulatoru, kas iedzīvotājiem ļauj aprēķināt darbaspēka nodokļu izmaiņu ietekmi uz savu darba algu.

ESG būtiskas ietekmes novērtēšanas rīks

Šis novērtēšanas rīks atspoguļo svarīgākos ESG aspektus, ņemot vērā uzņēmuma darbības jomu. Tā pamatā ir starptautiskais uzņēmumu ilgtspējas standarts “SASB Materiality Map” papildus iekļaujot arī ekspertu ieteikumus.

Biznesa plānošanas rīks

Biznesa uzsākšanai, gan arī tā attīstībai ir nepieciešams plāns, lai iecerētie lēmumi būtu pārdomāti un sniegtu vēlamo rezultātu. Biznesa skiču rīks jums ļaus vienuviet apkopot savas domas un pārdomas strukturētā veidā, nobeigumā radot pārskatāmu biznesa plānu. Rīks tapis sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru.

Rēķini

Rēķinu sadaļa dod Jums iespēju veidot rēķinus jau gatavā rēķinu izrakstīšanas sistēmā, kas veidota atbilstoši grāmatvedības prasībām. Šī sadaļa ļauj Jums ērti un ātri izveidot rēķinus, nosūtīt tos saņēmējam un izdrukāt. Kā arī Jūs varat administrēt izsūtītos rēķinus mainot tiem statusus - gaida apmaksu, neapmaksāts vai apmaksāts - un pie vajadzības atlasīt sev nepieciešamo.

Aptauja

Vai zini, kur atrodas Tavs pensiju 2.līmenis?