Biznesam Biznesam

Biznesam

Biznesam

Biznesa tehnoloģijas un e-komercija – ko gaidīt nākotnē?

Straujas pārmaiņas ne vienmēr nozīmē neizdošanos, tieši pretēji – Covid-19 pandēmijas laiks uzņēmumu digitālajā transformācijā ir nodrošinājis vēl nepieredzēti strauju izaugsmi, kas daudziem uzņēmumiem ir palīdzējis gan izdzīvot, gan atrast jaunas biznesa nišas. Šāds ir viens no būtiskākajiem secinājumiem diskusijā “Biznesa tehnoloģijas un e-komercija – ko gaidīt nākotnē?”, ko Vispasaules uzņēmējdarbības nedēļā (World Entrepreneurship Week) un Uzņēmēju pieredzes dienu ietvaros rīkoja Swedbank un savā pieredzē dalījās “Draugiem Group”, “Fiqsy” un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) eksperti.

7 cilvēku tipi un kā katru no tiem uzrunāt

Mūsdienās, kad cilvēki dzīvo savos informācijas “burbuļos” un kļūst arvien piesardzīgāki, atspoguļojot savu ikdienu sociālajos medijos un atklājot savus datus, uzņēmumiem ir aizvien grūtāk saprast, kā komunicēt ar klientiem. Taču, lai to darītu, ir svarīgi zināt, kas veido cilvēku attieksmi, veicina to pārliecību un virza rīcību.

Biznesa rīki

Darba algas kalkulators

Swedbank Finanšu institūts sadarbībā ar Finanšu ministriju izstrādājis kalkulatoru, kas iedzīvotājiem ļauj aprēķināt darbaspēka nodokļu izmaiņu ietekmi uz savu darba algu.

Biznesa plānošanas rīks

Biznesa uzsākšanai, gan arī tā attīstībai ir nepieciešams plāns, lai iecerētie lēmumi būtu pārdomāti un sniegtu vēlamo rezultātu. Biznesa skiču rīks jums ļaus vienuviet apkopot savas domas un pārdomas strukturētā veidā, nobeigumā radot pārskatāmu biznesa plānu. Rīks tapis sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru.

Rēķini

Rēķinu sadaļa dod Jums iespēju veidot rēķinus jau gatavā rēķinu izrakstīšanas sistēmā, kas veidota atbilstoši grāmatvedības prasībām. Šī sadaļa ļauj Jums ērti un ātri izveidot rēķinus, nosūtīt tos saņēmējam un izdrukāt. Kā arī Jūs varat administrēt izsūtītos rēķinus mainot tiem statusus - gaida apmaksu, neapmaksāts vai apmaksāts - un pie vajadzības atlasīt sev nepieciešamo.

Saimnieciskās darbības formas izvēles palīgs

Saimnieciskās darbības uzsākšana ir saistīta ar atbilstošu tās noformēšanu. Šis rīks palīdzēs noteikt, kādu saimnieciskās darbības formu un nodokļu režīmu izvēlēties pie iecerētās aktivitātes. Rīks tapis sadarbībā ar Valsts ieņēmumu dienestu un Uzņēmumu reģistru

Aptauja

Ja Tev pēkšņi rastos lieli neparedzēti finansiāli zaudējumi, kādā veidā Tu ar tiem tiktu galā?

Populārākie