Biznesam Biznesam

Biznesam

Biznesam

Ja pārdod preces, iespējams, esi saskāries ar nepieciešamību apvienot fizisko veikalu, tā noliktavu un e-veikalu?

“Swedbank e-komercijas sarunās” tiekamies ar uzņēmuma “SB UN PARTNERI” dibinātāju un vadītāju Sabīni Becu, lai uzzinātu viņas pieredzi, attīstot e-komercijas risinājumus uzņēmuma vajadzībām.

Kvalitatīvs un veiksmīgs e-veikals, gluži kā Rīga, nekad nebūs gatavs. Tas ir nepārtraukts attīstības un uzlabošanas process, kurā jāpielāgojas mainīgajām tirgus tendencēm un klientu vajadzībām.

“Swedbank e-komercijas sarunās” tiekamies ar digitālā mārketinga ekspertu ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi Kristapu Kalniņu.

Ja ikdienā savu klientu satiec tikai virtuāli, iespējams, esi aizdomājies - vai drīkstu apsveikt klientu dzimšanas dienā, nepārkāpjot GDPR noteikumus?

Šī gada pirmajā ceturksnī par 9% audzis karšu norēķinu apjoms, liecina Swedbank apkopotā informācija.

Kāpēc svarīgi noteikt sava e-veikala galveno mērķauditoriju? Kas ir “skaļā domāšana” un kā tā var palīdzēt uzlabot Tava e-veikala darbību? Uzzini vairāk par šiem un citiem jautājumiem, noskatoties mūsu sagatavoto video.

Dzīvojot digitalizācijas un tehnoloģiju straujas attīstības laikmetā, arvien vairāk patērētāju un komersantu dod priekšroku preču un pakalpojumu iegādei elektroniskajā vidē.

Pagājušajā gadā par teju piektdaļu (18%) pieaudzis klātienes pirkumu un pakalpojumu skaits, par kuriem iedzīvotāji norēķinājušies ar maksājumu kartēm, liecina Swedbank apkopotā informācija.

Biznesa rīki

Darba algas kalkulators

Swedbank Finanšu institūts sadarbībā ar Finanšu ministriju izstrādājis kalkulatoru, kas iedzīvotājiem ļauj aprēķināt darbaspēka nodokļu izmaiņu ietekmi uz savu darba algu.

ESG būtiskas ietekmes novērtēšanas rīks

Šis novērtēšanas rīks atspoguļo svarīgākos ESG aspektus, ņemot vērā uzņēmuma darbības jomu. Tā pamatā ir starptautiskais uzņēmumu ilgtspējas standarts “SASB Materiality Map” papildus iekļaujot arī ekspertu ieteikumus.

Biznesa plānošanas rīks

Biznesa uzsākšanai, gan arī tā attīstībai ir nepieciešams plāns, lai iecerētie lēmumi būtu pārdomāti un sniegtu vēlamo rezultātu. Biznesa skiču rīks jums ļaus vienuviet apkopot savas domas un pārdomas strukturētā veidā, nobeigumā radot pārskatāmu biznesa plānu. Rīks tapis sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru.

Rēķini

Rēķinu sadaļa dod Jums iespēju veidot rēķinus jau gatavā rēķinu izrakstīšanas sistēmā, kas veidota atbilstoši grāmatvedības prasībām. Šī sadaļa ļauj Jums ērti un ātri izveidot rēķinus, nosūtīt tos saņēmējam un izdrukāt. Kā arī Jūs varat administrēt izsūtītos rēķinus mainot tiem statusus - gaida apmaksu, neapmaksāts vai apmaksāts - un pie vajadzības atlasīt sev nepieciešamo.

Aptauja

Vai zini, kur atrodas Tavs pensiju 2.līmenis?