Biznesam Biznesam

Biznesam

Biznesam

Mūsdienās ieinteresētās personas un to iesaiste ir kļuvusi par neatņemamu elementu veiksmīgā un atbildīgā uzņēmējdarbībā.

Šajā rakstā īpašu uzmanību pievēršam pārtikas mazumtirdzniecības nozarei, kas ievieš ilgtspējas principus pati savā darbībā, kā arī var veicināt domāšanas maiņu savos klientos.

Lai noskaidrotu konkrētajam uzņēmumam svarīgos ilgtspējas tematus, būs nepieciešams veikt dubultā būtiskuma novērtējumu.

Viens no būtiskiem konkurētspējas nosacījumiem ir ēku ilgtspējas sertifikācija atbilstoši kādam no izplatītākajiem standartiem – BREEAM vai LEED.

Nekustamā īpašuma joma ir viena no tām, kas visātrāk un visprecīzāk reaģē uz pārmaiņām mūsu ikdienā, jauniem izaicinājumiem un arī krīzēm.

Šodien jebkura uzņēmuma sniegumu vairs nesaistām tikai ar kvalitatīvu preču vai pakalpojumu klāstu. Aizvien svarīgāks izvēles un reputācijas faktors - uzņēmumu ilgtspējas prakse.

Biznesa rīki

Darba algas kalkulators

Swedbank Finanšu institūts sadarbībā ar Finanšu ministriju izstrādājis kalkulatoru, kas iedzīvotājiem ļauj aprēķināt darbaspēka nodokļu izmaiņu ietekmi uz savu darba algu.

ESG būtiskas ietekmes novērtēšanas rīks

Šis novērtēšanas rīks atspoguļo svarīgākos ESG aspektus, ņemot vērā uzņēmuma darbības jomu. Tā pamatā ir starptautiskais uzņēmumu ilgtspējas standarts “SASB Materiality Map” papildus iekļaujot arī ekspertu ieteikumus.

Biznesa plānošanas rīks

Biznesa uzsākšanai, gan arī tā attīstībai ir nepieciešams plāns, lai iecerētie lēmumi būtu pārdomāti un sniegtu vēlamo rezultātu. Biznesa skiču rīks jums ļaus vienuviet apkopot savas domas un pārdomas strukturētā veidā, nobeigumā radot pārskatāmu biznesa plānu. Rīks tapis sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru.

Rēķini

Rēķinu sadaļa dod Jums iespēju veidot rēķinus jau gatavā rēķinu izrakstīšanas sistēmā, kas veidota atbilstoši grāmatvedības prasībām. Šī sadaļa ļauj Jums ērti un ātri izveidot rēķinus, nosūtīt tos saņēmējam un izdrukāt. Kā arī Jūs varat administrēt izsūtītos rēķinus mainot tiem statusus - gaida apmaksu, neapmaksāts vai apmaksāts - un pie vajadzības atlasīt sev nepieciešamo.

Aptauja

Kādi ir Tavi vasaras atvaļinājuma plāni?

Populārākie