Tēmas Tēmas

Tēmas

Kas jāzina par naudu un finanšu pakalpojumiem krīzes situācijā?

Uzzini, kādi finanšu pakalpojumi krīzes situācijā jānodrošina komercbankām, ko katrs pats var darīt, lai labāk sagatavotos krīzes situācijai, un kas jāņem vērā, lai pasargātu savu naudu.

Kāpēc vajadzīgi vairāki rīki, lai digitāli pieslēgtos bankai?

Lai izmantotu bankas pakalpojumus no jebkuras vietas, nepieciešamas digitālas “atslēgas” jeb autentifikācijas rīki.

5 ieteikumi bankas digitālo pakalpojumu ērtai izmantošanai

Personīgo finanšu pārvaldīšana var šķist laikietilpīga un apgrūtinoša, taču ar pareizajiem rīkiem tā tāda var nebūt.

Kad citi autentifikācijas rīki nedarbojas – PIN kods mobilajai lietotnei

Ar savu radīto īpašo PIN kodu Swedbank mobilajā lietotnē tagad vari nodrošināties pret negaidītām situācijām, kad citi autentifikācijas rīki pēkšņi nedarbojas.

Kā iepirkties gudri un atlaižu sezonā nenotriekt visu naudu?

Klāt novembris un tam raksturīgās pirmās starpsezonu atlaides, kad daudzi steidz iegādāt noskatītas lietas sev un Ziemassvētku dāvanas citiem.

Norēķinu karte jau no pirmās klases - Lauras Grēviņas un dēla Everta pieredze

Maksājuma karte var palīdzēt bērnam iemācīt atbildību un finanšu pratību, kā arī vecākiem sniegt drošības sajūtu par piešķirto kabatas naudu.

5 finanšu ekspertes padomi gudrākam e-veikalu “šopingam”

Iepirkšanās iespējas kļūst aizvien plašākas un pieejamākas lielai sabiedrības daļai. Tie, kas ar tehnoloģijām ir draugos, jau labu laiku novērtē attālināto pakalpojumu priekšrocības.

Kā kredītkarti izmantot ikdienas tēriņiem un ietaupīt?

Aizvien vairāk cilvēkiem kredītkarte kalpo kā pamata norēķinu karte, jo tā dod iespējas ietaupīt un sniedz dažādus drošības garantus. Kādēļ labāk izvēlēties kredītkarti saviem ikdienas norēķiniem?

Kā senioram pašam ērtāk saņemt bankas pamatpakalpojumus?

Teju visus bankas pakalpojumus šodien iespējams saņemt, neizejot no mājām. Turklāt tas ir vienkārši un izdarāms arī senioram pēc 60 gadiem.

Kalkulatori

Darba algas kalkulators

Swedbank Finanšu institūts sadarbībā ar Finanšu ministriju izstrādājis kalkulatoru, kas iedzīvotājiem ļauj aprēķināt darbaspēka nodokļu izmaiņu ietekmi uz savu darba algu.

Bērna un vecāku pabalsta kalkulators

Pabalstu kalkulators palīdzēs jaunajiem un topošajiem vecākiem aprēķināt ar bērna gaidīšanu, piedzimšanu un audzināšanu saistītos valsts pabalstus.

Finanšu veselības rīks

Swedbank Finanšu institūts izstrādājis rīku ģimenes finanšu veselības novērtēšanai, kas palīdz vienkopus saskatīt veselīgās un pilnveidojamās jomas, kā arī dod ieteikumus finanšu situācijas uzlabojumiem.

Bezdarbnieka pabalsta kalkulators

Lai palīdzētu saplānot personīgo budžetu darba zaudēšanas gadījumā, esam izstrādājuši bezdarbnieka pabalsta kalkulatoru, kas veic aprēķinus par pabalsta apmēru.

Aptauja

Ja Tev pēkšņi rastos lieli neparedzēti finansiāli zaudējumi, kādā veidā Tu ar tiem tiktu galā?

Populārākie