Tēmas Tēmas

Tēmas

Ceļošana ar auto uz ārzemēm var iedot lielisku brīvības sajūtu, taču tā ir arī papildu atbildība pienācīgi sagatavoties tuvākam vai tālākam ceļojumam ar auto.

Kopā ar influenceriem devāmies pie mūsu partneriem uz auto saloniem, lai uzdotu dažādus izaicinošus jautājumus par piemērotākā braucamrīka izvēli. Skaties video un noskaidro, kā viņiem veiksies ar atbildēm!

Swedbank Līzinga apkopotā informācija liecina, ka līdz ar valsts atbalstu un auto tirgus pielāgošanos iedzīvotāju vajadzībām pieprasījums pēc elektroauto Latvijā pēdējo gadu laikā turpina pieaugt.

Pirmā motocikla izvēle ir būtisks solis katram jaunajam motobraucējam, tāpēc pieredzējuša braucēja ieteikumi var būt neatsverams ieguvums, lai tavs vasaras piedzīvojums var sākties bez liekām raizēm.

Jauna vai lietota elektroauto vai jauna ārēji lādējamu hibrīdauto iegādei tagad vari izmantot valsts atbalstu līdz pat 4500 eiro apmērā.

Pat pieredzējušam auto braucējam nav iespējams izvairīties no dažādām likstām un negadījumiem uz ceļa, kā rezultātā nākas piedzīvot arī finansiālus zaudējumus.

Arī tad, ja pats esi pieredzējis autovadītājs un ar lielu atbildības sajūtu pievērs uzmanību visam, kas notiek uz ceļa, diemžēl negadījums var arī notikt no tevis neatkarīgu apstākļu dēļ.

Varētu šķist, ka pavasarī, kad nokusis sniegs un kļuvis gaišāks, par ceļu satiksmes drošību var raizēties mazāk.

Analizējot 2023. gada pirktāko auto tendences, izskatās, ka pērnā gada apņemšanās saistīta ar zaļāku dzīvesveidu un plašumiem - pieprasītākie videi draudzīgie un lielākas ietilpības auto.

Kalkulatori

Darba algas kalkulators

Swedbank Finanšu institūts sadarbībā ar Finanšu ministriju izstrādājis kalkulatoru, kas iedzīvotājiem ļauj aprēķināt darbaspēka nodokļu izmaiņu ietekmi uz savu darba algu.

Bērna un vecāku pabalsta kalkulators

Pabalstu kalkulators palīdzēs jaunajiem un topošajiem vecākiem aprēķināt ar bērna gaidīšanu, piedzimšanu un audzināšanu saistītos valsts pabalstus.

Finanšu veselības ceļvedis

Swedbank Finanšu institūts izstrādājis ceļvedi ģimenes finanšu veselības novērtēšanai, kas palīdz vienkopus saskatīt veselīgās un pilnveidojamās jomas, kā arī dod ieteikumus finanšu situācijas uzlabojumiem.

Bezdarbnieka pabalsta kalkulators

Lai palīdzētu saplānot personīgo budžetu darba zaudēšanas gadījumā, esam izstrādājuši bezdarbnieka pabalsta kalkulatoru, kas veic aprēķinus par pabalsta apmēru.

Aptauja

Vai zini, kur atrodas Tavs pensiju 2.līmenis?

Populārākie