Tēmas Tēmas

Tēmas

Atkārtoti palielinātas Swedbank krājrīka un termiņdepozītu likmes

Termiņdepozītu gada likme privātpersonām tiek palielināta no 3,75% uz 4%, savukārt Swedbank krājrīkam (no kura naudu klients var izņemt jebkurā brīdī) gada procentlikme tiek palielināta no 2,2% uz 2,5%.

Kā nezaudēt naudas vērtību, krājot bērna nākotnei?

Mirklis, kad jāpavada bērns studiju gaitās, pienāk nemanot, taču ar emocionālu atbalstu šajā dzīves posmā vien nepietiek - nereti nepieciešamas arī finanses studiju maksai un ikdienas tēriņiem.

Kas jāzina par iespēju mantot pensijas uzkrājumus?

Jau gandrīz 1,3 miljoniem cilvēku Latvijā paralēli parastajai valsts nodrošinātajai vecuma pensijai papildu uzkrājums vecumdienām veidojas arī pensiju sistēmas 2. līmenī.

Kā pelnīt ar naudu, kas jau tagad ir tavā kontā?

Pieaugot Euribor likmēm, daudziem rodas jautājums – vai banka maksā procentus par naudu, kas vienkārši atrodas manā kontā? Vienkārša atbilde Swedbank gadījumā ir – jā!

Ko tu saprati vai iemācījies? Swedbank finanšu veselības izaicinājuma dalībnieku atziņas

Finanšu veselības pamatprincipus iemācīties ir vieglāk, nekā sākumā šķiet. Svarīgākais ir gribēšana un apņemšanās.

Kas ir finanšu veselība un kā par to parūpēties? Uzzini Swedbank finanšu veselības izaicinājumā

Vai zināji, ka finanšu veselībai ir teju tikpat nozīmīga loma mūsu ikdienas labsajūtas nodrošināšanā, kā tas ir fiziskajai veselībai?

Cik izmaksā studentu dzīve? Pieredzē dalās strādājoša studente

Studijas augstskolā nereti ir īsts izaicinājums ne tikai mācību dēļ, bet arī finansiālajā un laika plānošanas ziņā.

Kas jāzina par pieteikšanos studiju un studējošā kredītam?

Lai augstākā izglītība kļūtu pieejamāka plašākam lokam, studiju un studējošā kredītu no 2020.gada ir iespējams saņemt ar valsts atbalstu jeb Altum garantiju.

Salīdzinām rēķinus – dzīve privātmājā pēc apkures iekārtas nomaiņas

Līdz ar valsts atbalstu apkures iekārtas nomaiņai, iedzīvotāji var ne tikai pāriet uz videi draudzīgākiem apkures risinājumiem, bet arī ietaupīt par izmaksām gada aukstākajos mēnešos.

Kalkulatori

Darba algas kalkulators

Swedbank Finanšu institūts sadarbībā ar Finanšu ministriju izstrādājis kalkulatoru, kas iedzīvotājiem ļauj aprēķināt darbaspēka nodokļu izmaiņu ietekmi uz savu darba algu.

Bērna un vecāku pabalsta kalkulators

Pabalstu kalkulators palīdzēs jaunajiem un topošajiem vecākiem aprēķināt ar bērna gaidīšanu, piedzimšanu un audzināšanu saistītos valsts pabalstus.

Finanšu veselības rīks

Swedbank Finanšu institūts izstrādājis rīku ģimenes finanšu veselības novērtēšanai, kas palīdz vienkopus saskatīt veselīgās un pilnveidojamās jomas, kā arī dod ieteikumus finanšu situācijas uzlabojumiem.

Bezdarbnieka pabalsta kalkulators

Lai palīdzētu saplānot personīgo budžetu darba zaudēšanas gadījumā, esam izstrādājuši bezdarbnieka pabalsta kalkulatoru, kas veic aprēķinus par pabalsta apmēru.

Aptauja

Ja Tev pēkšņi rastos lieli neparedzēti finansiāli zaudējumi, kādā veidā Tu ar tiem tiktu galā?

Populārākie