Tēmas Tēmas

Tēmas

Lai izmantotu bankas pakalpojumus no jebkuras vietas, nepieciešamas digitālas “atslēgas” jeb autentifikācijas rīki.

Kopā ar influenceriem devāmies pie mūsu partneriem uz auto saloniem, lai uzdotu dažādus izaicinošus jautājumus par piemērotākā braucamrīka izvēli. Skaties video un noskaidro, kā viņiem veiksies ar atbildēm!

Par šī brīža tendencēm krāsu pasaulē un to, kā pareizi izvēlēties krāsu dažādām vajadzībām, stāsta uzņēmuma KRASO krāsu speciāliste Inga Jasnova.

Swedbank Līzinga apkopotā informācija liecina, ka līdz ar valsts atbalstu un auto tirgus pielāgošanos iedzīvotāju vajadzībām pieprasījums pēc elektroauto Latvijā pēdējo gadu laikā turpina pieaugt.

No 1. jūlija pensiju pārvaldītājiem būs pieejama informācija par savu plānu dalībniekiem, kas ļaus veiksmīgāk uzrunāt iedzīvotājus un izglītot par riskiem un iespējām, ko sniedz katrs no pensiju 2.līmeņa plāniem.

Swedbank bankomātos visā Latvijā pakāpeniski tiek ieviesta bezkontakta funkcija – turpmāk varēsi piekļūt saviem kontiem un izņemt naudu, neievietojot bankomātā fizisku norēķinu karti.

Šoreiz "Mājokļu sarunās" tiekamies ar Edīti Dirnēnu, Swedbank vadošo nekustamā īpašuma vērtētāju. Kopā noskaidrosim, kā īsti tiek noteikta īpašumu vērtība un kā tas var ietekmēt aizņemšanās iespējas.

Piedāvājam iepazīties ar jaunākajiem pētījumiem par Baltijas biržās kotētajām akciju sabiedrībām.

Nodrošinot iedzīvotājiem plašu pensiju plānu klāstu ar dažādām ieguldīšanas stratēģijām, Swedbank piedāvā arī pensiju 2. un 3. līmeņa indeksu plānus. Uzzini, kā šie plāni atšķiras un kā atrast sev piemērotāko!

Kalkulatori

Darba algas kalkulators

Swedbank Finanšu institūts sadarbībā ar Finanšu ministriju izstrādājis kalkulatoru, kas iedzīvotājiem ļauj aprēķināt darbaspēka nodokļu izmaiņu ietekmi uz savu darba algu.

Bērna un vecāku pabalsta kalkulators

Pabalstu kalkulators palīdzēs jaunajiem un topošajiem vecākiem aprēķināt ar bērna gaidīšanu, piedzimšanu un audzināšanu saistītos valsts pabalstus.

Finanšu veselības ceļvedis

Swedbank Finanšu institūts izstrādājis ceļvedi ģimenes finanšu veselības novērtēšanai, kas palīdz vienkopus saskatīt veselīgās un pilnveidojamās jomas, kā arī dod ieteikumus finanšu situācijas uzlabojumiem.

Bezdarbnieka pabalsta kalkulators

Lai palīdzētu saplānot personīgo budžetu darba zaudēšanas gadījumā, esam izstrādājuši bezdarbnieka pabalsta kalkulatoru, kas veic aprēķinus par pabalsta apmēru.

Aptauja

Kādi ir Tavi vasaras atvaļinājuma plāni?

Populārākie