Tēmas Tēmas

Tēmas

Bieži vien jebkura bankas norēķinu karte tiek saukta par kredītkarti, taču patiesībā tās ir dažādas kartes ar atšķirīgām funkcijām. Kādas tās ir, skaidrojam šajā rakstā.

Lai pārrunātu šī brīža tendences un izaicinājumus būvniecības jomā, šajā podkāsta epizodē tiekamies ar Swedbank būvekspertu Ralfu Rohtlu.

Swedbank dati liecina, ka pieprasījums pēc mājokļa iegādes reģionos ir nemainīgi augsts.

Finanšu krāpnieki pēdējā laikā arvien aktīvāk izmanto visdažādākos veidus, lai iegūtu iedzīvotāju banku kontu piekļuves datus un izkrāptu naudu.

Katru gadu, sākot no marta, Latvijas iedzīvotājiem ir iespēja iesniegt ienākumu deklarāciju, lai saņemtu no valsts iepriekšējā gada laikā pārmaksāto iedzīvotāju ienākumu nodokli.

Kopā ar māju ražotāju MyCabin skaidrojam, kas ir moduļu māja, kāds ir tās būvniecības process un termiņš, kāds ir mūsdienīgs mājokļa piedāvājums.

Ja esi ceļā uz sapni par savu māju, aicinām apmeklēt MyCabin atvērto durvju dienas.

Nauda ir ikdienas sastāvdaļa, un arī bērni ar to saskaras jau ļoti agrā vecumā. Tieši tādēļ arī ir tik būtiski jau mazotnē apgūt finanšu prasmes – to ietekmē pieņemtie lēmumi un izvēles veidos jaunus, zinošus pieaugušos.

Swedbank Finanšu institūts sadarbībā ar izglītojošu žurnālu “Baltais Valis” izveidojis īpašu naudas rubriku bērniem. Šeit varēsiet iepazīties ar mūsu jaunākajiem rakstiem, lai ģimenes lokā tuvāk iepazītu naudas pasauli.

Kalkulatori

Darba algas kalkulators

Swedbank Finanšu institūts sadarbībā ar Finanšu ministriju izstrādājis kalkulatoru, kas iedzīvotājiem ļauj aprēķināt darbaspēka nodokļu izmaiņu ietekmi uz savu darba algu.

Bērna un vecāku pabalsta kalkulators

Pabalstu kalkulators palīdzēs jaunajiem un topošajiem vecākiem aprēķināt ar bērna gaidīšanu, piedzimšanu un audzināšanu saistītos valsts pabalstus.

Finanšu veselības ceļvedis

Swedbank Finanšu institūts izstrādājis ceļvedi ģimenes finanšu veselības novērtēšanai, kas palīdz vienkopus saskatīt veselīgās un pilnveidojamās jomas, kā arī dod ieteikumus finanšu situācijas uzlabojumiem.

Bezdarbnieka pabalsta kalkulators

Lai palīdzētu saplānot personīgo budžetu darba zaudēšanas gadījumā, esam izstrādājuši bezdarbnieka pabalsta kalkulatoru, kas veic aprēķinus par pabalsta apmēru.

Aptauja

Vai esi izdarījis/-usi apzinātu izvēli par to, kur tiek ieguldīta Tava pensiju 2.līmeņa nauda?

Populārākie