Biznesam Biznesam

Biznesam

Biznesam

Aizvien vairāk uzņēmumu saprot, ka darbinieku izglītošana, informēšana un izaugsme ir svarīga veiksmīga uzņēmuma darbībā un ilgtspējā. 

Uzņēmuma “TestDevLab” pieredzes stāstam tāpat kā piedāvātajiem pakalpojumiem piemīt zināms pamatīgums.

Uzņēmumus parasti vērtē pēc to finanšu rādītājiem – apgrozījums, peļņa, pārdošanas apjoms un citi indikatori, kas atspoguļo uzņēmuma darbību.

Eneagramma ir viens no senākajiem personības izpētes instrumentiem, kas var palīdzēt labāk saprast cilvēku rīcību un rīcības motīvus, kā arī dziļāk ieskatīties sevī.

Kādi ir bijuši aizvadītie gadi uzņēmumam un kā parūpēties, lai finanšu plūsma vienmēr tiek nodrošināta nepieciešamajā apjomā, šoreiz sarunājamies ar “RainSisters” līdzīpašnieci Zani Zamušku.

Kas ir biežākie iemesli, kāpēc uzņēmums nevar sasniegt gaidīto produkta pieprasījumu un kā to risināt, skaidrojam kopā ar biznesa konsultantu Jāni Kļaviņu.

Uzņēmējdarbība ir kā nebeidzams maratons, kurā pieredzam gan lielus kāpumus, gan tikpat zemus kritienus, taču apstāties ceļa vidū nevēlas neviens.

Biznesa rīki

Darba algas kalkulators

Swedbank Finanšu institūts sadarbībā ar Finanšu ministriju izstrādājis kalkulatoru, kas iedzīvotājiem ļauj aprēķināt darbaspēka nodokļu izmaiņu ietekmi uz savu darba algu.

ESG būtiskas ietekmes novērtēšanas rīks

Šis novērtēšanas rīks atspoguļo svarīgākos ESG aspektus, ņemot vērā uzņēmuma darbības jomu. Tā pamatā ir starptautiskais uzņēmumu ilgtspējas standarts “SASB Materiality Map” papildus iekļaujot arī ekspertu ieteikumus.

Biznesa plānošanas rīks

Biznesa uzsākšanai, gan arī tā attīstībai ir nepieciešams plāns, lai iecerētie lēmumi būtu pārdomāti un sniegtu vēlamo rezultātu. Biznesa skiču rīks jums ļaus vienuviet apkopot savas domas un pārdomas strukturētā veidā, nobeigumā radot pārskatāmu biznesa plānu. Rīks tapis sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru.

Rēķini

Rēķinu sadaļa dod Jums iespēju veidot rēķinus jau gatavā rēķinu izrakstīšanas sistēmā, kas veidota atbilstoši grāmatvedības prasībām. Šī sadaļa ļauj Jums ērti un ātri izveidot rēķinus, nosūtīt tos saņēmējam un izdrukāt. Kā arī Jūs varat administrēt izsūtītos rēķinus mainot tiem statusus - gaida apmaksu, neapmaksāts vai apmaksāts - un pie vajadzības atlasīt sev nepieciešamo.

Aptauja

Vai zini, kur atrodas Tavs pensiju 2.līmenis?