Biznesam Biznesam

Biznesam

Biznesam

Kas ir biežākie iemesli, kāpēc uzņēmums nevar sasniegt gaidīto produkta pieprasījumu un kā to risināt, skaidrojam kopā ar biznesa konsultantu Jāni Kļaviņu.

Jaunas biznesa idejas realizācijai jau pirmsākumos būtisks pamats ir finansiāls atbalsts jaunajiem uzņēmumiem. Rakstā atradīsi dažādas finansējuma iespējas.

Lai uzņēmējdarbības uzsākšana un iespējas gūt papildu ienākumus iedzīvotājiem būtu vieglāk saprotamas, esam izstrādājuši atbalsta rīku, kas palīdzēs noteikt piemērotāko saimnieciskās darbības formu.

Biznesa rīki

Darba algas kalkulators

Swedbank Finanšu institūts sadarbībā ar Finanšu ministriju izstrādājis kalkulatoru, kas iedzīvotājiem ļauj aprēķināt darbaspēka nodokļu izmaiņu ietekmi uz savu darba algu.

Biznesa plānošanas rīks

Biznesa uzsākšanai, gan arī tā attīstībai ir nepieciešams plāns, lai iecerētie lēmumi būtu pārdomāti un sniegtu vēlamo rezultātu. Biznesa skiču rīks jums ļaus vienuviet apkopot savas domas un pārdomas strukturētā veidā, nobeigumā radot pārskatāmu biznesa plānu. Rīks tapis sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru.

Rēķini

Rēķinu sadaļa dod Jums iespēju veidot rēķinus jau gatavā rēķinu izrakstīšanas sistēmā, kas veidota atbilstoši grāmatvedības prasībām. Šī sadaļa ļauj Jums ērti un ātri izveidot rēķinus, nosūtīt tos saņēmējam un izdrukāt. Kā arī Jūs varat administrēt izsūtītos rēķinus mainot tiem statusus - gaida apmaksu, neapmaksāts vai apmaksāts - un pie vajadzības atlasīt sev nepieciešamo.

Saimnieciskās darbības formas izvēles palīgs

Saimnieciskās darbības uzsākšana ir saistīta ar atbilstošu tās noformēšanu. Šis rīks palīdzēs noteikt, kādu saimnieciskās darbības formu un nodokļu režīmu izvēlēties pie iecerētās aktivitātes. Rīks tapis sadarbībā ar Valsts ieņēmumu dienestu un Uzņēmumu reģistru

Aptauja

Vai Tu jau esi domājis par saviem ienākumiem vecumdienās?

Populārākie