Visi raksti

Atpūta

Vegānisks uzturs - no ikdienas ieradumu maiņas līdz biznesam

Cilvēki arvien vairāk atturas no gaļas un citu dzīvnieku izcelsmes produktu lietošanas un pievēršas augu valsts uzturam un veselīgam dzīvesveidam kopumā.

Lietas, ko es vairāk nepērku - Podkāsts Tērējam Gudri

Podkāsta 15. epizodē Swedbank Ilgtspējas attīstības vadītāja Latvijā Adriāna Kauliņa aicina pārdomāt, cik nepieciešamas ir visas mums piederošās lietas un ar kādiem paradumiem mēs varam šo lietu daudzumu samazināt.

Hobijs - iespēja naudu iztērēt vai nopelnīt? 3 pieredzes stāsti

Brīvā laika aizpildīšana ar hobiju nenoliedzami palīdz uzkrāt spēkus un atpūsties. Tomēr bieži vien, jo vairāk attīstāmies hobijā, jo izmaksas mēdz kļūt lielākas. Bet vai ar hobiju ir iespējams arī nopelnīt?

Soli pa solim atjaunojot ģimenes māju Liepājā. Ko par piemēru ņemt citiem?

Domājot par nepieciešamību atjaunot esošo mājokli, bieži kā prioritāti izvirzām kosmētisko remontu, bet aizmirstam par darbiem, kas sniedz ieguvumu ilgtermiņā.

Ilgtspējas rokasgrāmata uzņēmējiem - Podkāsts Tērējam Gudri

Šī ir Tērējam gudri ilgtspējas podkāsta 14.epizode. 13 reizes uz sarunu aicināti dažādu jomu eksperti, lai kopīgi izprastu dažādus ilgtspējas jautājumus.

Atvaļinājumu laiks ir sācies! Padomā par drošības jautājumiem

Jūlijā un augustā parasti steidzam baudīt Latvijas vasaras un doties atvaļinājumos. Taču nereti saskaramies arī ar dažādiem nepatīkamiem pārsteigumiem.

Aptauja

Vai kādreiz ir gadījies aizmirst laicīgi iegādāties vai atjaunot OCTA polisi?