12. jūn, 2024

SIA “Decoriga” saņem nepilnu 3 miljonu eiro finansējumu un atver jaunu noliktavas biroja ēku

SIA “Decoriga” uzbūvējis noliktavas biroja ēku “Rūnās”, Mārupē, saņemot Swedbank aizdevumu nepilnu 3 miljons eiro apmērā. Jaunās telpas vairāk nekā 19 tūkstošu m2 platībā ietver plašas noliktavas telpas, produkcijas izstāžu telpas, kā arī plašas un mājīgas biroja telpas uzņēmuma darbiniekiem.

SIA “Decoriga” vadītāja Sanita Vanaga-Zārberga: “Mūsu uzņēmuma lielākā vērtība ir kvalitatīva produkcija un profesionāli darbinieki. Ir tikai loģiski, ka nākamie uzņēmuma izaugsmes soļi tiek sperti, lai turpinātu saviem klientiem nodrošināt labāko servisu, savukārt mūsu darbiniekiem- modernas telpas produktīvam darbam”.

Kā norāda Swedbank Mazo un vidējo uzņēmumu apkalpošanas daļas vadītājs Jānis Zaļums: “Katra uzņēmuma vēlme ir attīstīties un kļūt efektīvākam, neatkarīgi no tā, kāda ir nākotnes prognoze. Šoreiz efektivitātes un pakalpojuma kvalitātes celšanai, uzņēmums ir nolēmis spert ne tikai ekonomiski pamatoti soli, bet arī drosmīgu - sava nekustamā īpašuma attīstīšanu. Šī investīcija radīs jaunas iespējas, kas ļaus efektīvāk uzturēt un apsaimniekot esošos krājumus, gatavo produkciju un paaugstināt pakalpojumu kvalitāti ar lielāku stabilitāti. Šī ir pareizā formula spēcīgākai uzņēmējdarbības videi Latvijā.”

Uzņēmums SIA “Decoriga” dibināts 2011. gadā un saviem klientiem piedāvā augstas kvalitātes materiālus mēbeļu izgatavošanai. Piedāvājumā ietilpst laminētas kokskaidu plātnes (LKSP), finierētas kokskaidu plātnes, finierētas MDF plātnes, galda virsmas, sienas paneļi, plastikāti, HDF mugursienas,akrils,kompaktplātnes, detaļu izgatavošana, apdares malas plātņu materiāliem.

Aizvadīto finanšu gadu SIA “Decorīga” noslēgusi ar 8,8 miljons eiro apgrozījumu un 1,4 miljons eiro peļņu.