23. mar, 2022

“Dr. Solomatina Acu centrs” par vairāk nekā 300 tūkstošiem eiro iegādājas jaunu un modernu acu ārstniecības iekārtu

“Dr. Solomatina Acu centrs” sadarbībā ar Swedbank ieguldījis vairāk nekā 300 tūkstošus eiro jaunākās paaudzes femtolāzera VisuMax 800 refraktīvo operāciju iekārtas iegādē. Šī iekārta ļaus uzlabot acu ārstniecības procesu, samazinot gan acu operāciju laiku, gan arī potenciālos pēc operāciju komplikāciju riskus pacientiem.

Ar jauno iekārtu klīnikas ārsti varēs veikt gan redzes korekcijas, gan radzenes transplantācijas operācijas. Kā norāda klīnikas vadītājs Prof. Igors Solomatins,

“Šī iekārta ļaus strādā ne tikai ātrāk, bet arī drošāk. Acu ārstniecība ir kā juveliera darbs – pat mazākai detaļai vai liekai operācijas minūtei ir liela nozīme pacienta atveseļošanās procesā. Tāpēc ar jauno iekārtu mēs varēsim ne tikai paveikt acu operācijas ātrāk, atslogojot acu ķirurgu darbu, bet arī samazināsim ķirurģiskās iejaukšanās laiku, kas savukārt samazina arī operācijas komplikāciju risku. Pacientiem tas nozīmēs ātrāku un galvenais efektīvāku atveseļošanos.”

“Dr. Solomatina Acu centrs” darbojas jau kopš 1995. gada profesora Igora Solomatina vadībā. Uzņēmums ir Solomatinu ģimenes bizness - vadītāja Prof. Igora Solomatina dēli arī ir acu ārsti, kuri turpina ģimenē uzkrāto zināšanu pielietošanu darbā klīnikā. Uzņēmums ne tikai iemieso tradīciju nodošanu no paaudzes paaudzē, bet arī attiecībās ar sadarbības partneriem ļoti augstu vērtē tradīciju nozīmi. Piemēram, jaunu ārstniecības iekārtu iegādē klīnika jau gadiem sadarbojas ar SIA “KJ Serviss”, kas nodrošina ne tikai iekārtas piegādi un uzstādīšanu, bet arī apkopi ilgākam iekārtas mūžam.

 

Kā norāda Swedbank Mazo un vidējo uzņēmumu apkalpošanas daļas vadītājs Jānis Zaļums,

“Mazo un vidējo uzņēmumu segmentu Latvijā bieži vien tā arī uztver, kā ģimenes biznesu, kas attīstās balstoties savas ģimenes tradīcijās. “Dr. Solomatina Acu centrs” ir viens no šiem piemēriem, kur tiešām varam teikt, ka ilgos gados krātās zināšanas un pieredze tiek nodota no paaudzes paaudzē. Swedbank, kā kredītiestādei, kuras pieredze arī balstās 200 gadu ilgā vēsturē, ir vēl jo patīkamāk sadarboties ar klientu, kurš ne tikai augstu vērtē kvalitāti un savu klientu labsajūtu, bet arī sadarbības tradīcijas ar ilggadējiem partneriem”.

“Dr. Solomatina Acu centrs” nodarbina 38 darbiniekus. Centrs nepārtraukti attīstās un pilnveido sava personāla prasmes. Regulāri tiek iegādāta jauna aparatūra, papildinātas ārstu zināšanas un pieredze, piedaloties zinātniski pētnieciskajā darbā. Kā lēš “Dr. Solomatina Acu centrā”, vairāk nekā 35 000 pacientu ir izdevies uzlabot redzi pateicoties tieši šīs klīnikas ārstiem.