Atvērto durvju diena Kaamos projektā “Ābeļziedu terases” jau 16. martā

Ja esi ceļā uz savu sapņu mājokli, apmeklē atvērto durvju dienu Kaamos projektā “Ābeļziedu terases” 16. martā Teikā.

 •  

  Kad? 16. martā

 •  

  Cikos? 11.00 - 16.00

 •  

  Kur? Teikā, Laimdotas ielā 38

Tev būs iespēja: 

 • Klātienē apskatīt pilnībā mēbelētu demo dzīvokli un citus projektā pieejamos dzīvokļus
 • Saņemt noderīgu informāciju par mājokļa iegādes iespējām no Swedbank finanšu konsultantiem
 • Uzzināt vairāk par jaunākajām tendencēm moderna mājokļa iekārtošanā kopā ar Design Box interjera dizaineriem
 • Saņemt Kaamos īpašo piedāvājumu dzīvokļu iegādei (savukārt ar Swedbank īpašo piedāvājumu A klases mājokļa iegādei vari iepazīties jau tagad)

Būs padomāts par vietu nelielai atelpai un pārdomām par redzēto – “Ābeļziedu terases” kafejnīcā būs iespēja atpūsties un padomāt par savu izvēli, bet bērni tikmēr varēs izklaidēties bērnu stūrītī.

 • Reģistrējies pasākumam ŠEIT

Par “Ābeļziedu terasēm”

Jaunais projekts “Ābeļziedu terases” ir mājas skaistai ikdienai – tas atrodas brīnišķīgā Rīgas pilsētas apkaimē – zaļajā Teikā, un saviem iedzīvotājiem nodrošina vairākas būtiskas priekšrocības mūsdienīgai, komfortablai dzīvošanai.

Projekts ir nodots ekpluatācijā šī gada janvārī un kopumā projektā ir izbūvēti 72 divu līdz četru istabu dzīvokļi ar kvalitatīvu pilnu iekšējo apdari, 2,7 m augstiem griestiem un balkoniem vai terasēm, atkarībā no dzīvokļu izvietojuma stāvos. Saviem iedzīvotājiem projekts var piedavāt būtiskas priekšrocības skaistai un ērtai dzīvei: mājai ir augstā A klases energoefektivitāte un uzstādīti saules paneļi koplietošanas telpu elektroapgādei, tādējādi ļaujot samazināt telpu ekspluatāciju izmaksas un komunālo maksājumu rēķinus. Ik dienu iedzīvotājus priecēs ne tikai mājīgās dzīvokļa iekštelpas, bet arī apkārtējā vide – projektā izbūvētas gaumīgas un skaistas koplietošanas telpas, kā arī lapu koku ieskāvumā izveidots mūsdienīgs un pārdomāts bērnu rotaļu laukums. Privātumu un drošību nodrošinās iežogotā teritorija, kurā izveidotas autostāvvietas un īpaša velonovietne ar remonta staciju vieglu remontdarbu vai velo apkopes veikšanai.

Vairāk par projektu: https://abelzieduterases.lv/

Gaidīsim Tevi atvērto durvju dienā projektā “Ābeļziedu terases” 16. martā no plkst. 11.00 līdz 16.00 Teikā, Laimdotas ielā 38! 

Vai apmeklēsi atvērto durvju dienu Kaamos projektā?

Jā, jau atzīmēju kalendārā
43%
Labprāt, bet šoreiz netikšu
43%
Mani vairāk interesē citi projekti
14%