2. jūn, 2023

Nekustamo īpašumu attīstītājs “KBO” piesaista no Swedbank 3,6 miljonus eiro daudzīvokļu mājas celtniecībai

Nekustamo īpašumu attīstītājs “KBO” piesaistījis no Swedbank 3,6 miljonus eiro daudzdzīvokļu mājas celtniecībai Rīgā, Imantā. Projekts ar nosaukumu “Mimosa”, kas atbilst Swedbank ilgtspējīga aizdevuma kritērijiem, ietver 70 modernus A energoefektivitātes klases dzīvokļus.

“KBO” pārstāvis Andris Dzirnieks norāda: ““Mimosa” būs plaukstoša un harmoniska vide, kurā vienlīdz labi jutīsies kā jauni un aktīvi cilvēki, tā ģimenes ar bērniem un seniori. Dzīvokļi tiks izvietoti mūsdienīgā 9 stāvu ēkā ar ērtu liftu līdz pat pagrabstāvam, kurā katram dzīvoklim atradīsies mantu glabātuve, kas ir iekļauta dzīvokļa cenā. Lielāko dzīvokļu īpašniekiem tiks nodrošināta ērta autostāvvieta divos līmeņos. Domās par jauno paaudzi, mājokļu kompleksu papildinās drošs bērnu rotaļu laukums. Jaunais projekts papildinās citu “KBO” realizēto projektu klāstu, kas jau ir saņēmuši atzinību energoefektivitātes jomā. Swedbank finansējums palīdzēs ātrāk iesākt 70 jaunus dzīvesstāstus un ceļojumus sava mājokļa veidošanā”.

Būvniecībā izmantotie materiāli nodrošinās augstu skaņas un siltuma izolāciju, kā arī projektā iekļauta modernākā gaisa rekuperācijas sistēma. Izmantotie risinājumi jaunajiem dzīvokļu īpašniekiem nodrošinās būtisku energoresursu izmaksu ietaupījumu, kā arī tie ir funkcionāli izplānoti, atbilstoši cilvēku vajadzībām dažādos dzīves ciklos. Jaunais projekts papildinās energoefektīvo dzīvokļu piedāvājumu Rīgā. 

Kā norāda Swedbank Lielo uzņēmumu apkalpošanas daļas vadītāja Olga Kotova: “Šie dzīvokļi paredzēti plašam sabiedrības lokam, neaizmirstot par estētisku, ērtu un pārdomātu vidi jaunajiem dzīvokļu īpašniekiem. Uzņēmuma Skandināvijas izcelsme ietver ilgtspējīga biznesa filozofiju, mūsdienīgu redzējumu un pārdomātu piedāvājumu, īstenojot projektus. Ņemot vērā kopējo daudzdzīvokļu ēku fondu, esam gandarīti par katru projektu, kura īstenošanu varam atbalstīt”.

Nekustamo īpašumu attīstītājs “KBO”, kas Latvijā darbību veic jau 10. gadu, pārstāvot Somijas korporācijas “Insinōōritoimisto Bertel Ekengren Oy” nekustamā īpašuma projektus Latvijā, iepriekš realizējis mūsdienīgos dzīvokļu namus “Imantas Ozoli” un “Akācijas”, kurus augsti novērtējuši gan to iedzīvotāji, gan būvniecības nozares eksperti.