Rīki & kalkulatori Rīki & kalkulatori

Rīki & kalkulatori

Darba algas kalkulators

Swedbank Finanšu institūts sadarbībā ar Finanšu ministriju izstrādājis kalkulatoru, kas iedzīvotājiem ļauj aprēķināt darbaspēka nodokļu izmaiņu ietekmi uz savu darba algu.

Bērna un vecāku pabalsta kalkulators

Pabalstu kalkulators palīdzēs jaunajiem un topošajiem vecākiem aprēķināt ar bērna gaidīšanu, piedzimšanu un audzināšanu saistītos valsts pabalstus.

Finanšu veselības ceļvedis

Swedbank Finanšu institūts izstrādājis ceļvedi ģimenes finanšu veselības novērtēšanai, kas palīdz vienkopus saskatīt veselīgās un pilnveidojamās jomas, kā arī dod ieteikumus finanšu situācijas uzlabojumiem.

Bezdarbnieka pabalsta kalkulators

Lai palīdzētu saplānot personīgo budžetu darba zaudēšanas gadījumā, esam izstrādājuši bezdarbnieka pabalsta kalkulatoru, kas veic aprēķinus par pabalsta apmēru.

Slimības pabalsta kalkulators

Swedbank Finanšu institūts izstrādājis kalkulatoru, kas palīdz aprēķināt pabalsta apmēru paša vai bērna slimības gadījumā.

Pabalstu kalkulators adoptētājiem, aizbildņiem un audžuģimenēm

Swedbank Finanšu institūts un atbalsta programma PLECS sadarbībā ar Labklājības ministriju un VSAA izstrādājuši pabalstu kalkulatoru, kas palīdzēs vecākiem, kuri apsver vai plāno adoptēt, ņemt aizbildnībā vai audzināšanā bērniņu, aprēķināt ar bērniem saistītos valsts pabalstus.

Autoratlīdzības aprēķina kalkulators

Swedbank Finanšu institūts sadarbībā ar Valsts ieņēmumu dienestu izstrādājis Autoratlīdzību kalkulatoru, kas ļauj aprēķināt likumdošanas izmaiņu ietekmi gan autoratlīdzību saņēmējiem, gan izmaksātājiem.

Pensijas kalkulators

Aprēķini šeit, kādas iemaksas jāveic, lai tavi ienākumi vecumdienās būtiski nesamazinātos.

Finanšu spēle "Dzīvei gatavs"

Noskaidro, kā tavi lēmumi spēj ietekmēt finansiālo un laimes stāvokli! Spēles gaitā izdzīvo dzīvi no 18 gadiem līdz pat vecumdienām, pieņemot virkni svarīgu lēmumu un uzzinot, kas tu esi - finanšu lielmeistars, dzīves baudītājs, vai varbūt īsts līdzsvarotais?

Auto lietošanas izdevumu kalkulators

Pērkot jaunu auto, sper ilgtspējīgu soli un samazini sava auto CO2 izmešus par 100%! Aprēķini, varbūt tavam dzīvesveidam tas būs arī finansiāli izdevīgākais variants?

Aptauja

Vai zini, kur atrodas Tavs pensiju 2.līmenis?