WoodHeart: No sapņa par nelielu galdniecību līdz eksportējošam ražotājam

Pirms septiņiem gadiem Tālim Grinbergam ar sievu bija ideja “Ir jādara kaut kas savs!”, un tā pēc gada tika dibināts uzņēmums SIA “WoodHeart”. Sešu gadu laikā “WoodHeart” ir izaudzis no vienkāršas galdniecības par mēbeļu, durvju, logu un kāpņu ražotāju, kas nu jau 80% no savas produkcijas eksportē uz ārvalstīm.

Lai gan sapnis par savu biznesu Tālim bijis jau skolas gados, tolaik tas palicis tikai sapņu līmenī. Pēc vairākiem gadiem vēlmes tomēr nav zudusi un ar neatlaidību un pirmajiem uzņēmēja soļiem Valmieras Biznesa inkubatorā, tika atrasts risinājums, lai sapnis pārvērstos īstenībā

Sākt ar mazumiņu, bet turpināt augt un attīstīties

Uzņēmuma biznesa modelis ir ražošana pēc pasūtījuma - tātad tiek izgatavots viss, ko klients vēlas. Šobrīd “WoodHeart” apgrozījums ik gadu pieaug par aptuveni 40-50%. Kā stāsta uzņēmuma vadītājs, “Woodheart” pirmsākumos bija vēlme izveidot uzņēmumu līdz 10 darbiniekiem, lai varētu paši sevi uzturēt, nomaksāt tekošos maksājumus un veiksmīgi strādāt, taču realitāte esot izrādījusies pavisam cita.

Tālis ir pārliecināts, ka ikviens no mums var iet un darīt. “Tāpēc jau tā ir uzņēmējdarbība. Tu uzņemies, dari un riskē, jo, kā mēs zinām - kas neriskē, tas nevinnē!”

Kāds bijis uzņēmuma “WoodHeart” vadītāja lielākais dzinulis sava uzņēmuma izveidei un ko Tālis saredz kā svarīgākos kritērijus sadarbības partneru izvēlē, vairāk uzzini intervijā ar “WoodHeart” vadītāju Tāli Grinbergu.

Aptauja

Kura, tavuprāt, ir tavas finanšu veselības vājākā vieta?