15min ar Swedbank Private Banking |100| TREŠĀ SARUNA |12.04.2024.

Piedāvājam Jums iespēju katru piektdienu noklausīties Swedbank Private Banking podkāsta epizodes, kurās diskutējam par aktuālākajām tēmām ieguldījumu jomā un apspriežam karstākos jaunumus finanšu tirgos.

Šoreiz par godu mūsu 100. epizodei uz garāku diskusiju aicinājām tiešām lielisku un zinošu kompāniju – mūsu iepriekšējo podkāsta sarunu viesus Artūru Krūzi, Raimondu Simanovski, Lauri Lietavieti un Dāvi Siksnānu.

Sarunā ar Swedbank Private Banking vadītāju Astru Šepu viesi diskutēja par savu personīgo investīciju pieredzi un pieeju ieguldījumu izvēlē, dalījās viedokļos par dažādām investīciju jomām, pasaules un Baltijas finanšu tirgiem, ieguldījumiem biržā listētos un privātos uzņēmumos, kā arī atklāja savus nākotnes plānus.


Trešā saruna ir par ieguldījumiem Baltijas tirgū un personīgajām investīcijām uzņēmumos kā Latvijā, tā citās Baltijas valstīs. Pēc kādiem principiem investori izvēlas vai tieši neizvēlas ieguldīt Baltijas tirgū? Kas būtu jādara uzņēmumu vadītājiem, lai savu biznesu padarītu pievilcīgu investoriem? 

Artūrs Krūze ir e-komercijas aģentūras Magebit līdzdibinātājs un valdes priekšsēdētājs. Aģentūra nodrošina internetveikalu izstrādi uzņēmumiem visā pasaulē.

Raimonds Simanovskis ir eazyBI dibinātājs un vadītājs – uzņēmums nodrošina datu analīzes un vizualizācijas programmatūras risinājumu uzņēmumiem arī visā pasaulē.

Lauris Lietavietis ir pieredzējis tehnoloģiju uzņēmumu starptautisku pārdošanas komandu veidotājs un vadītājs, bijis gan Prezi, gan Printify un tagad Oxylabs pārdošanas vadītājs.

Dāvis Siksnāns ir Latvijas pirmā vienradža Printful līdzibinātājs, tagad Draugiem Capital investīciju direktors un Mapon valdes loceklis.

Lai saglabātu klausītāju vidū tik iemīļoto īso sarunu formātu, līdz aprīļa beigām reizi nedēļā publicēsim 4 epizodes Spotify platformā ar īpaši atlasītiem sarunas brīžiem. Taču pilno sarunu video formātā publicēsim Swedbank Studijas Youtube kanālā 26. aprīlī.

Seko mūsu podkāstam SpotifyApple podcastsGoogle podcasts vai Podbean, lai nepalaistu garām jaunākās epizodes!

Paldies visiem “15min ar Swedbank Private Banking” klausītājiem un viesiem, kuri seko mūsu ierakstiem un dalās ierosinājumos dažādām tēmām, lai mēs kopā ar jums Latvijas investīciju vidi varētu papildināt ar noderīgu un interesantu saturu. Esam lepni un pateicīgi par doto iespēju un augsto novērtējumu.