Podkāsti & video Podkāsti & video

Podkāsti & video

Mājokļu sarunas: Tendences jauno projektu tirgū

Lai noskaidrotu, kāda ir šī brīža situācija jauno projektu segmentā, podkāstā jau otro reizi tiekamies ar Swedbank sadarbības partneru vadītāju Mariku Tomu.

Energoaudits 1989., 2000. un 2022. gadā celtām mājām: rezultāti un ieteikumi (VIDEO)

Energoaudits – tā ir iespēja noskaidrot, kādi uzlabojumi nepieciešami mājoklī, lai ietaupītu finanšu resursus un turpmāk dzīvotu ilgtspējīgāk.

Podkāstā Mājokļu sarunas: Kas notiek ar EURIBOR?

Euribor likmes turpina augt. Ar ko rēķināties kredītņēmējiem? To šajā reizē pārrunāsim ar Latvijas Bankas Monetārās politikas pārvaldes vadītāja vietnieku Mārtiņu Bitānu.

Podkāstā Mājokļu sarunas: Kā jaunie tarifi ietekmēs saules paneļu īpašnieku elektrības rēķinus?

No 2023. gada jūlija stājas spēkā jaunie “Sadales tīkla” tarifi, kas ievērojami palielinās elektrības rēķinus, īpaši mājsaimniecībām ar jaudīgākiem pieslēgumiem.

Podkāstā Mājokļu sarunas: Kā sagatavot būvniecības tāmi bankai?

Šoreiz kopā ar Swedbank Nekustamā īpašuma vērtēšanas daļas vadītāju Gati Pūcīti pārrunāsim, kas jāņem vērā, gatavojot bankai iesniedzamo būvniecības tāmi.

Podkāstā Mājokļu sarunas: Kur paliek siltums un kāpēc rēķinos ir trīsciparu skaitļi?

Pēdējā laikā energoefektivitātei ir pievērsta vēl nebijusi uzmanība, tāpēc uz sarunu esam aicinājuši pieredzējušo energoauditoru Sandri Liepiņu.

Podkāstā Mājokļu sarunas: Ar ko šogad jārēķinās, būvējot māju?

Kopā ar Swedbank būvekspertu Gati Pūcīti pārrunāsim šī brīža būvniecības tendences un dalīsimies mājokļu būvnieku pieredzē balstītās atziņās.

Podkāstā Mājokļu sarunas: Kas šogad sagaidāms jauno projektu tirgū?

Šajā epizodē kopā ar Swedbank eksperti Mariku Tomu, kura ikdienā seko jauno projektu attīstībai, pārrunāsim jauno projektu dzīvokļu tendences - ko un kur šobrīd var iegādāties, ja esi savas dzīvesvietas meklējumos.

Podkāstā Mājokļu sarunas: ALTUM atbalsts mājokļa iegādei - kas jāzina īpašumu pircējiem?

Šoreiz kopā ar ALTUM mājokļu garantiju vadītāju Janu Loginu detalizētāk pārrunāsim garantiju programmu jaunumus un to, kā praktiski notiek atbalsta saņemšana.

Aptauja

Ja Tev pēkšņi rastos lieli neparedzēti finansiāli zaudējumi, kādā veidā Tu ar tiem tiktu galā?