Piedzīvojumi Itālijā – ar laimīgām beigām

Ceļojums ārpus Latvijas mums parasti saistās ar pozitīvām emocijām – jauni iespaidi, piedzīvojumi un pelnīta atpūta.

Diemžēl gadās arī nepatīkami brīži, tāpēc ļoti svarīgi ir, dodoties ceļā, padomāt par ceļojuma apdrošināšanu – proti, gan sevis paša, gan personisko mantu drošību.

„Ar mani jau tas nenotiks!” – tieši tā cilvēki nereti domā par likstām, kas piemeklē citus. Dzirdētais par veikliem kabatzagļiem un izmanīgiem krāpniekiem liekas kā no tāliem piedzīvojumu stāstiem. Kad Sanita pati negaidīti kļuva par zagļa upuri, vienīgais, kas viņu mierināja – viņa bija nsolēgusi ceļojuma apdrošināšanas līgumu.

Saulainā Itālija

Sanita ir aktīva ceļotāja, un uz ārzemēm viņa dodas, lai atpūstos, iepazītu citu kultūru un ļautos tādai sievišķīgai vājībai kā iepirkšanās. Par laimi, Sanita nekur nebrauc bez ceļojuma apdrošināšanas. Arī pērn, dodoties uz saulaino Itāliju, viņa nopirka šādu polisi. Tagad – pēc piedzīvotajiem uztraukumiem – viņa ir laimīga par savu apdomību.

Bez dokumentiem un naudas

Itālijā reti kura sieviete spēj paiet garām aicinošajiem apģērbu veikaliem, un arī Sanita nebija izņēmums. Diemžēl tieši tajā brīdī viņa kļuva par zagļa upuri. Aizrāvusies ar kurpju laikošanu, viņa pēkšņi pamanīja, ka blakus atstātā somiņa ir pazudusi.

„Tajā brīdī mani pārņēma milzīga panika,” atminas Sanita. „Par laimi, veikala darbinieki apmaksāja braucienu līdz policijai, kur es sazinājos ar banku.”

Ātra palīdzība nelaimē

Nav jāstāsta, kā jūtas cilvēks svešā valstī, palicis bez naudas, dokumentiem un personīgajām mantām... Sanita atceras, ka izmisumu neapskaužamajā situācijā mazinājusi jau saruna ar Swedbank darbinieci. Vēl tagad viņa izjūt pateicību par spēju nomierināt. Tālāk viss risinājies ļoti ātri – Atlīdzības daļas darbinieki reaģējuši bez kavēšanās un operatīvi palīdzējuši sakārtot formalitātes, lai Sanita varētu nokļūt atpakaļ Latvijā.

Iesaka neriskēt

Atgriezusies mājās, Sanita iesniedza visus čekus par izdevumiem, kas bija saistīti ar konkrēto ceļojuma apdrošināšanas gadījumu, un pāris dienu laikā nauda tika atgūta.

„Esmu priecīga, ka tas viss notika tik raiti un nebija ilgi jāgaida uz atlīdzības izmaksu,” secina Sanita. Vaicāta, vai tagad viņa arī citiem iesaka iegādāties ceļojuma apdrošināšanu, atbilde ir pārliecināta: „Jā, protams! Nevajag riskēt, jo tikai tā var no sirds un bez raizēm izbaudīt braucienu.”

CEĻOJUMA APDROŠINĀŠANA

Lai kur jūs arī dotos ceļojumā – sauļoties, baudīt dabas ainavas vai iepirkties – Swedbank ceļojuma apdrošināšana sev un līdzbraucējiem sniegs drošības izjūtu visa brauciena laikā.

Ar Swedbank ceļojuma apdrošināšanu:

  • Apdrošināšana bez pašriska – ceļojuma apdrošināšanu var ērti nopirkt jebkurā brīdī (arī kad tas ir jau sācies – jau esot ārzemēs).
  • Aktīvā atpūta – bez papildu maksas ikdienas riteņbraukšana, niršana līdz 10 metriem, atpūtas izbraukumi ar kvadracikliem un motorolleriem.
  • Apdrošinātas personiskās mantas – tas nozīmē, ka svarīgākās lietas (maks, dokumenti u.c.) būs apdrošinātas arī tad, kad tās būs viesnīcā, automašīnā vai uz jahtas.

Lasi vairāk par Ceļojumu apdrošināšanu un noformē to savā internetbankā!

Apdrošināšanas gadījumu pieteikšana telefonbankā – 67 444 449.