Pa Ceļam Biznesā - Ko vadītājam neiemāca biznesa skolā?

Swedbank podkāstā "Pa Ceļam Biznesā" dalāmies ar uzņēmēju pieredzi, ekspertu zināšanām un vērtīgiem rīkiem, kas tev noderēs biznesā. Seko mūsu podkāstam sev ērtākajā platformā, lai nepalaistu garām jaunumus!

Swedbank ir viens no sarunu festivāla LAMPA dibinātājiem un atbalstītājiem jau 12 gadus. Šoreiz "Pa Ceļam Biznesā" podkāsta epizodi ierakstījām festivāla laikā.

Biznesa skola vadītājiem, neapšaubāmi, iedod daudz, bet autentiska līdera prasmes bieži vien veidojas citās dzīves situācijās, kad jāiztur spriedze, jātrenē pacietība un jāmācās sadarboties arī tad, kad negribas.

Diskusijā runājam, kā ārpus darba laika iegūtas prasmes pārtop par līderības priekšrocību - no domāšanas skaidrības līdz spējai iedvesmot, turēt robežas un pieņemt neērtus lēmumus. Šī ir saruna par “neredzamo mācību programmu” - hobijiem, sportu, mūziku, spēlēm, dejām, dzīves pagrieziena punktiem. Par to, kā tie audzē lēmumu pieņemšanas kvalitāti, uzlabo komandas dinamiku un spēju noturēt pareizo virzienu arī pārmaiņu laikos.

Šeit nav pareizo atbilžu vai konkrētu formulu, bet ir stāsti un atziņas, kas uzrunā.

Sarunu vada Lauris Mencis, Swedbank valdes priekšsēdētājs, Fonds AUGT padomes priekšsēdētājs. Sarunā piedalās Anna Andersone, StartSchool un Riga TechGirls līdzdibinātāja un vadītāja; Guntars Kokorevičs, AS “CleanR Grupa” Padomes priekšsēdētājs, LDDK viceprezidents; Gunta Jēkabsone, SIA "Rīgas namu pārvaldnieks" valdes locekle un Uldis Tatarčuks, SIA TET galvenais izpilddirektors un valdes priekšsēdētājs.