Tev šogad 18? Saņem dāvanā pirmo kapitālu investīciju uzsākšanai

Jauniešiem, kuri šogad sasniedz 18 gadu vecumu, Swedbank dāvinās pirmos investīcijām domātos līdzekļus 20 eiro apmērā.

Lai veicinātu ieguldījumu kultūras attīstību Latvijā, līdzekļiem 20 eiro apmērā pieteikties varēs neatkarīgi no tā, vai pilngadību sasniegušie jaunieši ir vai nav Swedbank klienti.

Šī dāvinājuma mērķis ir sniegt pēc iespējas lielākam jauniešu skaitam veidu, kā iepazīt investīciju pasauli un laikus sākt domāt par savas labklājības veicināšanu. Paredzams, ka kopējais dāvinājuma apmērs gada laikā varētu sasniegt 50 000 eiro, atkarībā no jauniešu skaita, kas nolems šo iespēju izmantot.

Kā uzsver Karīna Kulberga, Swedbank Privātpersonu pārvaldes vadītāja: “Swedbank ir lielākā Latvijas komercbanka, kas ikdienā arī strādā ar lielāko jauniešu klientu daļu. Aptaujās mēs redzam, ka jaunieši ļoti labi izprot investīciju nozīmi savas nākotnes labklājības veicināšanai, kā arī ir ļoti motivēti mēģināt investēt. Taču biežākais iemesls, kāpēc šāds lēmums tiek atlikts, ir bažas, ka tas ir pārāk sarežģīti, ka tas prasa daudz laika un ka tam nepietiek brīvo līdzekļu. Tāpēc, lai palīdzētu pārvarēt šīs bažas, Swedbank vēlas visa gada garumā atbalstīt pilngadību sasniegušos Latvijas jauniešus, lai viņi jau laikus var krāt savu investīciju pieredzi, piešķirot pirmo starta kapitālu.”

Iniciatīva paredzēta visiem jauniešiem, kuri 2024.gada laikā sasniedz 18 gadu vecumu. Lai šo iespēju izmantotu, jauniešiem būs jāatver Swedbank ieguldījumu konts un jāpiesakās 20 eiro saņemšanai, izmantojot Swedbank internetbanku. Pēc pieteikuma saņemšanas divu nedēļu laikā ieguldījumu kontā tiks ieskaitītas Swedbank Robur Access Edge Global fonda daļas dāvināto 20 eiro vērtībā.

  • Lasi vairāk un piesakies dāvanas saņemšanai šeit.

Ņemot vērā, ka šādus paziņojumus ļaunprātīgi var izmantot arī finanšu krāpnieki, vēršam uzmanību, ka Swedbank nezvanīs un neprasīs jauniešiem izpaust savus datus dāvinājuma saņemšanai. Fonda daļas tiks ieskaitītas Swedbank ieguldījumu kontā pēc tam, kad jaunieši būs pieteikušies dāvanas saņemšanai, sekojot norādēm Swedbank internetbankā.