Negaidīts pārsteigums - Pensiju eksperimenta dalībniekiem jārīko ballīte

Negaidīts pārsteigums #PensijuEksperiments dalībniekiem - ciemos uz ballīti nāk draugi! Ko servēs Laima, ko Kristaps? Skaties jaunākajā video!
Šobrīd Laimai atlikuši 100 EUR, bet Kristapam tikai 15 EUR. Seko līdzi dalībnieku gaitām: http://bit.ly/eksperiments

Un atzīmē arī kalendārā - jau 1. martā plkst. 15:00 varēsi pieslēgties Facebook tiešraidei Swedbank lapā, lai noskatītos Pensiju eksperimenta noslēgumu!

Par Pensiju eksperimentu

Lai rosinātu nepieciešamību veidot uzkrājumus vecumdienām, Swedbank jau piekto gadu rīko Pensijas eksperimentu, kura ietvaros divi jauni profesionāļi 14 dienas “pārceļas uz dzīvi” vecumdienās – ievācoties divu atšķirīgu senioru mitekļos, pildot viņu ikdienas pienākumus un iztiekot ar viņu ienākumiem līdzvērtīgiem līdzekļiem. Šogad jaunais profesionālis Kristaps Kaņeps, pēc visu obligāto maksājumu veikšanas, eksperimenta laikā iztiks ar 55 eiro lielu “pensiju” nedēļā, savukārt Laima Kacena, kuras ikdiena saistīta ar audiovizuālo mediju mākslu, pārcelsies uz dzīvi “pārtikušās vecumdienās”, un pēc visu maksājumu veikšanas varēs rēķināties ar 160 eiro lielu “pensiju” nedēļā. Savā pieredzē līdz 1.martam abi jaunieši dalīsies projekta mājaslapā,  kā arī sociālajos tīklos un LMT Straume kanālā.