Diskusija: Kā jauniešiem kļūt par ilgtspējas pārmaiņu aģentiem? | Festivāls LAMPA
Atpūta

Diskusija: Kā jauniešiem kļūt par ilgtspējas pārmaiņu aģentiem? | Festivāls LAMPA

Grēta Tunberga vienā no savām slavenajām runām ir teikusi: “Mēs parādījām viņiem, ka esam vienoti, un ka mēs, jaunieši, esam neapstādināmi”.

Jaunieši visā pasaulē ir kļuvuši par ilgtspējas un klimata aktīvisma sejām. Viņi ir tie, kas skaļi iestājas par videi un klimatam draudzīgu dzīvesveidu, zīmē plakātus, iet demonstrācijās un ir gatavi pārskatīt savu dzīvesveidu, lai atstātu pēc iespējas mazāku ietekmi uz planētu.
Kā ir Latvijā? Kas mūsu jauniešiem pa īstam “sāp”, kad viņi domā par savu un planētas nākotni? Vai Latvijas jauniešiem nozīmē ilgtspēja – vai tas ir modes vārds vai pārliecība? Vai un kā jaunieši var radīt reālas pozitīvas pārmaiņas? Un kāds atbalsts jauniešiem ir nepieciešams šajā ceļā?

Diskusijā 21. augustā pl. 17:00 vārdu dosim pašiem jauniešiem – tiem, kas Latvijā jau dara un cīnās, lai nākotne būtu labāka un ilgtspējīgāka mums visiem.

👉 Diskusiju vada:

  • Madara Ūlande, Swedbank Korporatīvās sociālās atbildības vadītāja

💬 Diskusijā piedalās:

  • Jēkabs Kārlis Rasnačs, Sabiedrības par atklātību DELNA padomes loceklis, Saeimas deputātu Vitas Tēraudas un Mārtiņa Šteina palīgs, Kustības Par! Jaunatnes nodaļas vadītājs
  • Monta Sofija, kinoloģe, fitnesa trenere un blogere
  • Rūdolfs Kivlenieks, students/ aktīvais jaunietis
🔗 Vairāk par programmu – https://bit.ly/SwedbankLAMPA2021 

Aptauja

Vai tu izmantotu iespēju studēt ārvalstīs?

Jaunākie raksti

Saistītais kalkulators

Swedbank Biznesam raksti